1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Gökçek'i destekledi partiden atıld

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Demokrat Parti Keçiören teşkilatı karıştı. Gökçek'in sağda birlik arayışı DP Keçiören adayının başını yedi.
  Demokrat Parti (DP), Keçiören Belediye Başkan adayı Nesrin Taşkın'ı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Melih Gökçek'i sağda birlik amacıyla destekleyecekleri yönündeki açıklamaları nedeniyle partiden ihraç etti.
  Demokrat Parti'den yapılan açıklamada, Nesrin Taşkın'ın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i destekledikleri yönünde bazı televizyon kanallarında beyanatları çıktığı belirtildi. Açıklamada, Nesrin Taşkın'ın Gökçek'in açıklamalarını destekler nitelikte bazı basın yayın organlarında beyanlarının yer aldığı ve bunların partinin yetkili kurullarınde ciddi endişelere sebep olduğu kaydedildi.
  Açıklamaya şöyle devam edildi: "Durumun vahameti nedeniyle konu ivedilikle Yüksek Haysiyet Divanımıza intikal ettirilmiş ve Yüksek Haysiyet Divanımız tarafından Keçiören Belediye Başkan Adayımız Nesrin Taşkın, Demokrat Parti'den kesin olarak ihraç edilmiştir."

  Demokrat Parti'nin siyasi hayatı boyunca hiçbir zaman partizanlık, ayrımcılık ve oy tacirliği yapmadığına dikkat çekilen açıklamada, "Demokrat Parti kirli siyasetten uzak durarak hep temiz kalmıştır ve kalacaktır. Bu yönüyle de sağda bir birliktelik aranıyorsa, bunun adresi de Demokrat Parti ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Kenan Nuhut'tur" denildi.
   
Gökçek'i destekledi partiden atıld konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Parti Şapkası

  Parti Şapkası

  Malzemeler Kağıt tabaklar İnce renkli kağıt parçaları Selofan şeritleri Renkli iplikler Duvak teli Kek kağıt kalıbı Sicim Uhu ve fırça Makas Nasıl yapacağız? Kağıt tabağın altına fırça yardımıyla yapıştırıcı sürün. İnce kağıt parçalarını, renkli iplikleri, selofan şeritleri, kek kalıbı kağıtlarını ve duvak teli gibi malzemeleri kullanarak şapkayı zevkinize göre süsleyin....
 2. Parti

  Parti

  Bakınız; Siyaset, Siyasetçi.Rüyada bir partiye gittiğinizi gördüyseniz, yakında birtakım sorunlarla karşı karşıya kalacaksınız. Rüyasında bir partiye üye olan kimse hareketlerine dikkat etmeli, kontrollu olmalıdır.
 3. Teoman - Parti

  Teoman - Parti

  sıkı sıkı tuttum ellerinden, kayıp gitme hayatımdan sen de diye bazen ama ittim çoğu kez ürküp aşkından güçsüz yaptın diye beni sen oysa derinlerde hep bildim ki kanımdaydın öyle gurur duydum ki beni böyle büyük sevebildin diye bana rağmen gelmiştim, görmüştüm, yenilmiştim, sevmemiştim tam gidiyordum dünyadan sen yokken öyle güzel aldın ki beni içine, öyle sardın ki benim oldun ama...
 4. Parti Şıklığı

  Parti Şıklığı

  parti kıyafetleri, davetler için kıyafetler, kıyafet kombinasyonları, şık kıyafetler ilgili bilgiler burada arkadaşlar İşte parti şıklığı arkadaşlar , hepsi birbirinden güzel Ben en çok bunu beğendim

Sayfayı Paylaş