1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.086
    Ödül Puanları:
    113

Gökhan Kırdar - Cesaret

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kollarımda acıyı tatmalısın çekinme Gücümden bilmelisin ki mutluluk Acıyla savaşmanın adı cesaretin varsa
    Beni istediğini yüzüme söyle
    İstemelisin iste ki yaşadığının
    Farkına varılsın cesaret biraz cesaret
    Bulutların hemen üstüne çıkmalıyız
    Seninle bebeğim vakit geç olmadan
    Bak aşağısı yalan dolu gördün mü işte

Gökhan Kırdar - Cesaret konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gökhan kırdar

gökhan kırdar

1970?te Aydin?da dogdu. Orta ?grenim sonrasi Izmir?de, 1988?de Yildiz ?niversitesi Mimarlik B?l?m??n? kazandiktan sonra Istanbul?da yasamaya basladi. 1994?te ilk alb?m? ?Serseri Mayin? -basta ?Yerine Sevemem? adli sarki olmak ?zere b?y?k ilgi topladi. Sanat?i 1995' te "Tutunamadim" alb?m?n? yayimladi. 1993?deki ilk film m?zigi ?alismasi olan ?Gece, Melek ve Bizim ?ocuklar?,...
  2. Gökhan Kırdar - Yaşıyoruz

Gökhan Kırdar - Yaşıyoruz

Binbir masal ve geceyi Başucuna koydum sarıldım son bir kez Biraz yoksul taşındım kaderime Sana darıldım son bir kez Olsa tek bir umut dünden yana Geceden geçmezmiydim Bendim çocuk olan omuzunda Düşermiydim rüyandan Öldürmez hiçbir ayrılık Evet yaşıyoruz Bilerek binbir emek veriyoruz
  3. Gökhan Kırdar - Niye

Gökhan Kırdar - Niye

Ben bu son duyuşun anne artık Bırak yakamı yürünüyor bak emeklemeden de Düşmekte varmış niye söylemedin yasakları İlk sen koydun önüme istemiyorum Niye zorluyorsun merak etme canıma Kıymam bunu sen istedin niye ağlıyorsun
  4. Gökhan Kırdar - Kafes

Gökhan Kırdar - Kafes

Söz gerekmez bedenim uçuşur Sıcak emeline kuşa kafes sunulmaz Ama hep böyle bak düş bitince Yerini bırakır kabusa ne yazık sana İnanç verilmiş ama sen öyle san bebek Büyüyecek elbet benle sevişmek isteyecek Uçmak zorunda kalacağız sen burda kal
  5. Gökhan Kırdar - Bu Aşk

Gökhan Kırdar - Bu Aşk

içindeyim nasılsa içimdesin nasılsa içindeyim nasılsa. yine... içindeyim nasılsa içimdesin nasılsa içindeyim nasılsa yine... bu aşk... bu aşk... sonu yokmuş nasılsa ölüm de yok nasılsa içindeyim nasılsa yine... sonu yokmuş nasılsa ölüm de yok nasılsa içindeyim nasılsa yine... bu aşk... bu aşk...

Sayfayı Paylaş