1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Gökhan Tepe - Can Özüm

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bak ağlıyorum kaderime Yeniden yazamam günahım ne Düşüyor çığ gibi üstüme
    Yaralı kırgın ümitlerim

Can özüm söyle adaletin ne
    Veremem seni kimselere
    Ben kime ne derim şimdi
    Sen ellerin göz bebeği

Olmuyor gülüşünü görmeden
    Son dileğim koynunda öleyim
    Olmuyor gülüşünü görmeden
    Son dileğim koynunda öleyim

Gökhan Tepe - Can Özüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Tepe - Gün Gelirim

Gökhan Tepe - Gün Gelirim

Gün gelir seni vurur ayrılık Zor gelir ayrılmak sevdalından Ne oldu ne bitti anlamadan Alır gider sevgini hiç sormadan Kendi kendime ağladım gecelerce Unutmadım gücendim o sözlere Ne senden bana hayır var Nede benden sana haydi yoluna Geridön hiç kimse sevmez seni Benim gibi kuvvetli böyle derin Acıtmadan ne oldu ne bitti Anlamdan alır gider sevgini hiç sormadan
  2. Gökhan Tepe - Emrine Amade

Gökhan Tepe - Emrine Amade

Kıyamam sana üzmek istemezdim aslında Kıyamam sana şimdi kızgınım gururuma Bebeğim sen diye ayaklanır yüreğim Aşığım sana nasıl diyeyim Al canım senindir herşeyim Bebeğim sen diye ayaklanır yüreğim Aşığım sana nasıl diyeyim Al canım senindir herşeyim Emrine amade kalbim İster yak ister sevindir Gönlüme adını yazdım Bundan böyle ya sen ya hiç...
  3. Gökhan Tepe - Deli Yarim

Gökhan Tepe - Deli Yarim

Boş ver arama beni Gözlerim görmesin Tanıma beni istemem Sevmez olsun sevenim Beni ağlattın ya Boş ver arama beni Gözlerim görmesin Tanıma beni istemem Sevmez olsun sevenim Beni ağlattın ya Tükendim, gücendim sana İnandım aşkına Boş yere beni kandırma Amaaaan Deli yârim bana he de yârim Bu bahara evlenelim Ellerim, gözüm değdi değecek İnadına küsmeyelim Boş ver arama beni Gözlerim...
  4. Gökhan Tepe - Aşığım Ezelden

Gökhan Tepe - Aşığım Ezelden

Canımsın Bana canımdan yakınsın Duymuyorsun sesimi Bilmiyorsun derdimi Canımsın Gizlice akan göz yaşımsın Yok haberin yok ağlarım gizlice Unuturmu gönül sevince Gel kurtar yüreğimi çektiğim bu acıdan Ne olur çok geç olmadan kurtar beni Baharın artık vakti geldi geçiyor Senden uzak sonlardan kurtar Kurtar beni Sana aşığım aşık ezelden Nasıl çalmalı gönlünü bilmem Bana sözler...
  5. Gökhan Tepe Biyografisi

Gökhan Tepe Biyografisi

gökhan tepe boy kayhan tepe gökhan tepenin kardeşi boyu kaç kardeşi 08.02.1978 yılında İstanbul’da doğdu. Babası Hüsmen Bey organizatör ve annesi Sema Hn. ise mimarlık yapmaktadır. Kayhan isimli bir erkek kardeşi var. İlkokulu, Yeşilyurt Hamdullah Suphi Tanrıöver’de okumuştur. İlkokuldan sonra belli ideal ve amaçları oluşur. Müzik ağır basar ve 1988 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi...

Sayfayı Paylaş