1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gökte yıldızlar denizde kum tükenir Mustafa Kemaller tükenmez

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

tükenir elbet gökte yıldız tükenir elbet gökte yıldız denizde kum mustafa kemaller tükenmez şiiri video mustafa kemaller tükenmez video
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Tükenir elbet
    Gökte yıldızlar denizde kum tükenir
    Bu vatan bu topraklar cömert
    Kutsal bir ateşim ki ben sönmez
    İnanın Mustafa Kemaller tükenmez.

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Gökte yıldızlar denizde kum tükenir Mustafa Kemaller tükenmez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kum,deniz,günes

kum,deniz,günes

deniz kumunun faydaları deniz kumu faydaları Yaz tatilini salt bir eğlenme ve dinlenme zamanı olarak düşünmeyin. Tatil aynı zamanda bize sağlık ve güzellik olarak geri döner. Bu yatırımdan en büyük kazancı elde etmek için deniz, kum ve güneşin yararlarını bilmek gerekiyor. Soğuk kış günlerinin bitmez tükenmez hayalidir, tatil. Alabildiğine geniş kumsallarda güneşlenmek, masmavi sularda...
  2. Mustafa Kemaller Tükenmez

Mustafa Kemaller Tükenmez

mustafa kemaller tükenmez adlı şiir mustafa kemaller tükenmez şiiri video şiiri atatürkler MUSTAFA KEMAL'LER TÜKENMEZ Tükenir elbet gökte yıldız, denizde kum tükenir Bu vatan bu topraklar cömert Kutsal bir ateşim ki ben sönmez İnanın Mustafa Kemal'ler tükenmez Ben de etten kemiktendim elbet Ben de bir gün geçecektim elbet İki Mustafa Kemal var iyi bilin Ben işte o ikincisi...
  3. Erkin Koray - Gökteki Yıldızlar

Erkin Koray - Gökteki Yıldızlar

uzaklardan bana bakarlar benimle hep sabahlarlar gökteki yıldızlar başucumda nöbet tutarlar dinler derdimi sadece onlar gökteki yıldızlar herkes gider onalar kalırlar tek dostumdur gökteki yıldızlar aylar geçse yıllar geçse tek dostumdur gökteki yıldızlar bazen yağmur yavaştan damlar onlar hemen ağlaşırlar gökteki yıldızlar bulutlarda beni ararlar dinler derdimi sadce onlar gökteki...
  4. Gökteki Ay Yıldız

Gökteki Ay Yıldız

gökteki yıldız isimleri ay çeşitleri ve isimleri gökteki yıldızların yıldız çeşitleri ve ay
  5. Atatürk (noel yıldızı) Çiçeği

Atatürk (noel yıldızı) Çiçeği

atatürkün çiçeği noel yıldızı atatürk çiçegi atatürk çiçeğinin özellikleri çiçeği Benim annem evini tamamen bir çiçek bahçesine çevirmiş durumda.Annemlere gittiğim zaman sanki botanik bahçeye gitmiş gibi oluyor.Yada bir seranın içinde olduğumu farz ediyorum:DMaşşallah annemde çiçek konusunda yok yok...Özellikle de çok sevdiği bir Atatürk çiçeği vardı.Babam onu iş yerinde bir güzel yetiştirmiş...

Sayfayı Paylaş