1. KızılÖtesi

  KızılÖtesi Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  28 Nisan 2008
  Mesajlar:
  3.416
  Beğenilen Mesajlar:
  9
  Ödül Puanları:
  38

  gönül hocadan sitem dolu sözler

  Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

  'ADIMI NEDEN BİLMİYORLAR!'

  [​IMG]  'KAVAK YELLERİ'NDE CANLANDIRDIĞI GÖNÜL HOCA KARAKTERİYLE TANINAN DİDEM İNSELEL'DEN SİTEM.

  Kanal D’nin sevilen gençlik dizisi 'Kavak Yelleri'nde canlandırdığı Gönül Hoca karakteriyle tanınan Didem İnselel gerçek adının sokakta bilinmemesinin nedenini özel hayatıyla haber olmaktan kaçınmasına bağladı: 'Çoğunluk beni Gönül olarak tanıyor. Ben de yazın birtakım plajlarda boy göstersem ya da gecce kulüplerinde görüntülensem benim de adımı bilirler.'

  - İki sezondur 'Kavak Yelleri' dizisinde rol alıyorsunuz. Uzun süren işler oyuncuları bıktırabiliyor. Sizde böyle bir durum söz konusu değil sanırım...

  Evet, henüz bıkmadım. Her gün işe giderken ilk günkü heyecanı yaşatacak işler fazla yok günümüzde. Ama bizim işimiz çok güzel. Giderken kendimi mutlu hissettiğim, bir iş gibi görmediğim bir ortamımız var. Gün geçtikte hikâye değişiyor. Ben kasabaya tayini çıkmış bir öğretmenken, şimdi ikiz bebeklere hamile bir polis eşiyim.

  - Gönül karakteri, neler kattı size?

  Gönül çok farklı bir karakter, o yüzden çok hoşuma gidiyor. Bana sette gerçekten hamileymişim gibi davranıyorlar.
  Merdivenlerden çıkarken biri yardım ediyor. Hamilelik genetik olarak kimyamızda olan bir durum olduğu için, benim de tavırlarım değişti. Otururken ayaklarımı uzatıyorum, dikkat ediyorum... Çabuk alışıyor kadın hamilelik rolüne.

  - Çekimler çok yorucu geçmiyordur o zaman sizin için...

  Geçmiyor. Hamile olduğum için çok fazla iş yaptırmıyorlar. Çok yoğun çalışmadığım için benimki bayağı eğlenceli oluyor.

  - Demek ki başka işler yapmaya da zamanınız kalıyor ama siz yapmayı tercih etmiyorsunuz...

  Aslında tercih etmeme değil de biraz denk düşmeme meselesi... Birkaç başka iş imkanım oldu. Sinema, tiyatro teklifleri aldım ama şu anki işimle pek uyuşmadı. Hem zamanlar uymadı hem de gelen roller beni tatmin etmedi. Ben zaten 70 bölümdür 'Kavak Yelleri'nde bir öğretmeni canlandırıyorum, sinemada bir öğretmen rolü oynamaya da gerek yok diye düşünüyorum. Tiyatro yapmayı çok istiyorum ama bana oyuncu olduğum için gelen bir işin içinde olmalıyım. Beni 'bacak boyu uzun, göğüs dekoltesi kullanılabilir' gözüyle gören bir tiyatronun içinde olmak istemem. O yüzden güzel bir teklif bekliyorum.

  - Sinema da birçok oyuncunun hayalidir ama...

  Tabi ki benim de hayalim bu ama dediğim gibi ben aynı rolü tekrar etmek istemediğim için gelen teklifi geri çevirdim. Başka bir rol olsun istiyorum.

  - Siz sırf kendi rolünüzü tekrarlamamak için gelen teklifleri reddediyorsunuz. Diğer oyuncular yıllardır bu işi nasıl yapıyor?

  O kadar çok para kazanıyorlar ki, bazı şeyleri sorgulamıyorlar. Zamanında idealist gibi görünen insanların rakamların sıfırları arttıkça ideallerini kaybettiklerini de gördük. Ama iki-üç yıl öncesine bakarsanız en ateşli, en altı çizili cümleleri onlar sarf ediyordu. Üç oyuncu bir araya gelip sektörden konuşmaya başladığı zaman bu insanlardan, onların sektörde sebep olduğu çöküşten söz ediyor. Tamamen iyi niyetli yapımcılar bazı insanları birkaç projenin içine koydu ve çok ilgi gördü diye o insanlar kendilerini o işin tek lokomotifi gibi hissettiler ve rakamlarını katladılar. Bugün indirim istendiğinde de “Hayır, biz çok yoğun çalışıyoruz. Yapamayız indirim” dediler. Bu sefer ne oldu? Sette 300, 500 milyona çalışanlardan ya da işin duayeni iyi oyunculara yapıldı bu indirim.

  - Kriz sizi vurdu mu peki? Diziden aldığınız ücretlerde indirim istendi mi?

  Kriz bizi vurmadı, öyle bir indirim konusu da geçmedi. Söylendiği kadar ciddi bir kriz olduğunu da sanmıyorum, sanal bir kriz olduğunu düşünüyorum. Asıl krizi yılbaşından sonra bekliyorum.

  - İdealistsiniz, peki nasıl geçiniyorsunuz?

  Para kazanmadığım zaman daha dikkatli harcamalar yapıyorum. Ailemle yaşıyorum, harçlığımı da annemden alıyorum. Bazı insanlar çok çabuk açılıyorlar. Bu işlerle hemen büyük yatırımlara giriyor ve kendilerini zora sokuyorlar. Hayat bu kadar zor değil bence. Daha rahat yaşamak lazım. Bugün var, yarın yok. Hırslar, egolar bu insanları böyle yapıyor. Zaten o hırs, o ego bende olsaydı, bambaşka bir yerde olurdum. Ama bu yolu kendim tercih ettim. Mutlu olduğum işlerde bulunmak istedim.

  - Dizide hamileyi canlandırıyorsunuz, peki sizin yok mu bebek planlarınız?

  Benim 'evleneyim, çocuğum olsun, evimin hanımı olayım, düzenli bir hayatım olsun, akşama fasulye yapayım' gibi heveslerim yok. Galiba bu kendi başına olan bir şey değil, birileri bunu hissettiriyor. Bana daha böyle bir şeyi birileri hissettirmedi. Ama bilemem yine de... Eskiden daha katı bakardım. “Asla evlenmeyeceğim, çocuk istemiyorum” derdim. Yaş ilerledikçe yumuşuyorsunuz. Çok hevesim yok ama eskisi kadar da katı değilim. Şimdi dizide bebeklerin doğmasını bekliyorum, o zaman bakacağım. Ya gerçekten “Hayır, bu iş bana göre değilmiş” diyeceğim ya da içimde bir şey uyanacak.

  - 'Kavak Yelleri' bu sezon bitecek mi?

  Gelecek sezon da devam eder diye düşünüyorum. Çünkü çok sevilen bir dizi oldu. Dizide beş aylık hamileyim. Dört ay sonra doğum yapacağımı düşünürsek, dizi normal hızında gitse bile bu sezona sığıyor. İkiz bebek dünyaya getireceğim. Bir de biliyorsunuz, kayınvalidem de hamile. Onun da bebeği olunca üç bebekli bir setimiz olacak. Bir sahnemiz bir gün sürer herhalde.

  - Sokakta herkes sizi Gönül diye mi tanıyor, adınızı bilenler de var mı?

  Ufak tefek de olsa iyi izleyiciler, oyunculuğumu takip edenler ismimi biliyor. Ama çoğunluk tabi ki Gönül olarak tanıyor. Magazinsel anlamda işimle aynı orantıda hayatıma devam eden biri olmadığım için beni dizideki adımla tanıyorlar. Ben de yazın birtakım plajlarda boy göstersem ya da gecce kulüplerinde görüntülensem benim de adımı bilirler.

  - Dizide sevgiliyi oynayan Pelin Karahan ve İbrahim Kendirci’nin gerçek hayatta da birlikte olduklarına dair haberler çıktı. Sizce bu haberler diziye zarar verir mi?

  Evet, zarar verir. Çünkü bu işin bu kadar başarılı olmasının en büyük sebeplerinden biri de samimi olmasıdır. Mesela Gönül’ü her gün elinde bira şişesiyle Beyoğlu’nun arka sokaklarında görsem, rolündeki samimiyetine inanmam. Ama bu demek değil ki, bir dizide oynuyorsanız her şeyden uzak olacaksınız. Benim de yazın bir aylık tatilim vardı. Her yeri gezdim, Çeşme’de, Bodrum’da tatilimi yaptım. Gecce hayatım da vardı. Haftanın iki-üç gecesi ben de dışarı çıkarım.

  - Yakalayamıyorlar galiba sizi?

  Yakalanmak değil aslında. Çok gizli bir şey yaşıyorumdur, gazeteciler takip edip yakalamıştır, o ayrı. Ama bunun dışında 'yakalanmak' diye bir şey yok magazinde. Zaten neyin nerede olduğunu bilip ona göre hareket eden insanlar var. Onlar kendilerini 'yakalandık' sanıyorlar.


  gecce.com

   
gönül hocadan sitem dolu sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. aşka sitem dolu sözler

  aşka sitem dolu sözler

  sitem dolu sözler nefret dolu sözler aşka sitem sözleri aşka sitemli aşk sözleri Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T.. *Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!! *dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq...
 2. sitem dolu nickler

  sitem dolu nickler

  sitem dolu nickler sitem nickleri hayata sözleri nickler hayata nickleri Çaresiz bıraktın,boşlukta kayboldum Yaraların acısı çok fazla..İnançsızlık sardı seni…Kalbimin sahibi olmasaydın…Kahretmezdin beni…!!! İsyan etmelimi şu kuralcı düzene…Yasaklarla cezalarla bir büyük mahkeme…hayat benim, ne istersem denerim…Bir kez geldim, ötesini istemez gidemez elim öLmeyi ßiLe ßeceremeyeN aptaLın...
 3. Sitem sözleri 2012

  Sitem sözleri 2012

  Sitem Sözleri, Kısa Sitem Sözleri, Yeni Sitem Sözleri 2012 Ona karşı sitem dolusunuz ve bunu bir türlü dile getiremiyorsunuz. Sizin yerinize biz meleklermekani.com olarak en iyi sitem sözlerini bir araya getirdik arkadaşlarım. Artık ona söyleyemediğinizi mesaj olarak atabilirsiniz :D:D :cici: Okdara Çok Seviyorumki Seni Ne Onzur Kaldı Ne Gurur, Ey Sevgili Bu Sitemlerim Sana Gülme Bu Garip...
 4. 2013 Sitem Dolu Sözler Mesajlar

  2013 Sitem Dolu Sözler Mesajlar

  İçim çok dolu ve boşaltmaya ihtiyacım var.Şöyle facemden paylaşabileceğim sitemli sözleriniz var mı ?

Sayfayı Paylaş