1. ARWEN

  ARWEN Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  10 Ocak 2008
  Mesajlar:
  240
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Deniz Ülkesi

  Google finans sektörü temsilcileri ile buluştu

  Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında ARWEN tarafından paylaşıldı.

  < Konu Resmi..>

  Google finans sektörü temsilcileri ile buluştu

  04.02.2008 Google Ritz Carlton otelde düzenlenen toplantıda Türk finans dünyasının temsilcileri ile bir araya gelerek, online pazarlamanın finans dünyasındaki kullanımı ve Google’ın finansal hizmetler sunan kurumlara özel servisleri ile ilgili bilgilerin paylaştı.
  Finans dünyasında online pazarlamanın kullanımının ve Google’ın finans dünyasına sunduğu hizmetlerin konuşulduğu ve açılış konuşmasını Google Türkiye Ülke Müdürü Bülent Hiçsönmez’in yaptığı toplantıda Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Fuat Erbil’de “ finans ve internet “ konulu bir sunum yaptı. TEB Şube Dışı Bankacılık Yöneticisi Deniz Devrim Cengiz Google ile gerçekleştirdikleri projenin detaylarını katılımcılarla paylaştı.
  Finans sektörünün ve finansal hizmetlerin son derece gelişmiş olduğu İngiltere’den, Google İngiltere Finans Sektörü Direktörü Thomas Moore’da katılarak, İngiltere ve Avrupa’da finans sektöründe online pazarlamanın kullanımı ile ilgili bilgiler verdi.
  < Konu Resmi..>

  Pazarlamada yeni trendler konulu bir konuşma yapan Google Türkiye Pazarlama Direktörü Mustafa İçil ” Türkiye’de online pazarlama tüm sektörlerde olduğu gibi finans sektöründe de daha aktif olarak kullanılıyor. Google Türkiye olarak tüm sektörleri bilgilendirmek, yeni trendleri paylaşmak ve Türk şirketlerinin online dünyadan daha fazla fayda sağlamaları için sektör temsilcileri ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunmaya devam edeceğiz “ dedi.

  Google Türkiye Finans Sektörü Direktörü, Dilek Sayın Türk finans sektöründe internetin ve online pazarlamanın kullanımı ile ilgili bilgileri katılımcılar ile paylaştı. Sayın’ın verdiği bilgilere göre; Internet kullanıcılarının %70’i finansla ilgili arama yapıyor. Bu aramalar içerisinde ilk iki sırada banka kredileri ve kredi kartları ile ilgili aramalar yer alıyor. Tüketicilerin %85’i finans ve bankacılık hizmetlerinde interneti kaynak olarak kullanıyorlar. Internetten sonra bilgi kaynağı olarak şubeler (%69) ikinci, çağrı merkezleri (%39) üçüncü sırada yer alıyor.. Kullanıcıların %69’u servisler hakkında bilgilere ilk kez arama motoru yardımı ile ulaşıyor, %38’i daha fazla bilgi edinmek için arama yapıyorlar.
  Kullanıcılar satın alma kararını vermeden önce online olarak bilgi alıp, satın almayı şubeden gerçekleştiriyor. Kullanıcıların %25’i online satın alma yapıyor.


   
Google finans sektörü temsilcileri ile buluştu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Eski aşkı ile buluştu

  Eski aşkı ile buluştu

  ESKİ AŞKIYLA GİZLİCE BULUŞTU ARTHUR MİLLER'IN OYUNU 'ALL MY SONS' İLE TİYATRO SAHNESİNE ADIM ATAN KATİE HOLMES'E EŞİ TOM CRUİSE KADAR BİR BAŞKASI DAHA DESTEK VERİYOR. Bir dönem ekranlarda beğeniyle izlenen 'Dawson's Creek' dizisindeki rol arkadaşı ve eski aşkı Joshua Jackson, her fırsatta Holmes'ün ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu söylüyor. Oyunun ilk gecesinde de Holmes'ü yalnız...
 2. buluş yapanlar ile blim adamlarının ortak özellikleri

  buluş yapanlar ile blim adamlarının ortak özellikleri

  bilim insanları ve buluş yapanların ortak özellikleri buluş yapanlar ile bilim insanlarının ortak özellikleri yapan insanların yapanların 2 tane daha eklermisiniz lütfen
 3. Yeşim Salkım dostları ile buluştu

  Yeşim Salkım dostları ile buluştu

  yeşim salkım, doğumdan sonra, eşiyle, arkadaşlarıyla, cafede, haberleri burada arkadaşlar. Kısa bir süre önce doğum yapan Yeşim Salkım, bir cafede yakın dostları ve eşiyle sohbet ederken, objektiflere yakalanmış. İşte o haber Melek'ler! Önceki gün Bebek’te objektife takılan başka bir ünlü isim de Yeşim Salkım’dı. Kısa bir süre önce doğum yapan şarkıcı ve eşi Hakan Eratik, Happily Ever...
 4. Dilan Çıtak İdo İle Buluştu!

  Dilan Çıtak İdo İle Buluştu!

  dilan çıtak ibrahim tatlıses ibrahim tatlıses dilan çıtak Sevgili melekler, bir süredir magazin basını meşgul eden Dilan Çıtak-İbrahim Tatlıses gerginliği şöyle durdun, iki kardeş İdo ve Dilabn Çırak Bodrum'da buluştu. Günaydın'dan, Başak Çokan'a konuşan İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo; babasının, Işıl Çıtak'tan olan kızı Dilan'la aralarının iyi olduğunu söyledi: "Dilan benim ablam....

Sayfayı Paylaş