1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

google herseyi düzeltir

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

:laugh::laugh::laugh::laugh:
    alıntı

google herseyi düzeltir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Moralinizi düzeltin arkadaslar

Moralinizi düzeltin arkadaslar

Moralinizin kötü ve canınızın sıkkın olduğu zamanlar rahatlamak için bunları yapın. Yapılan araştırmalar insanların sıcak, parlak renklerle, kendilerini daha mutlu hissettiklerini ortaya çıkardığını söylüyor. Eğer giyecek sarı veya turuncu bir giysiniz yoksa bile en azından masanızı bu renk çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Kendinizi mutlu hissettiğiniz yeri gözünüzde canlandırın. İster tropik...
  2. hersey düzeldi artık melekler

hersey düzeldi artık melekler

önce mutsuzdum daha sizlerle paylaşmıştım http://www.meleklermekani.com/dert-kosesi/147858-mutsuzum.html ama şimdi hersey düzeldi tesadüf oldu ama 2 haftadır ailemin yanındayım 1 ay hasret kalmıştım eşimin antalyaya işe girmesiyle benim ailemin yanına gelmem mükafat oldu ailemin yanında daha rahatım benimle konuşmayan kaynanam şimdi telefonla arıyo pek iyi oldu bu ayrılık biraz anladı eşim...
  3. Boverin... herseye Maydanoz olun :-)....

Boverin... herseye Maydanoz olun :-)....

maydanozun faydasi, maydanozun faydalari nelerdir Bu lafin gelisi deyil, gerceten herseye maydanoz olun... o kadar faydalari varki Maydanozun vücudumuza pek çok faydası vardır. Kaynatılıp içildiğinde ve cilde kaynatılmış maydanoz suyuyla pansuman yapıldığında sivilcelere iyi gelir. Maydanoz suyunu kaynatıp göze pansuman yaparsanız, gözdeki iltihaplanmaları önler ve yanma hissini geçirir....
  4. herseye son vermekistiyorum.....

herseye son vermekistiyorum.....

kötüyüm,hemde cok....bu sabah ölmek icin cok dua ettim,dayanamiyorum.her ise yalniz kosmaktan,anlayisli görünen esten,cocuklar hersey...korkuyorum,kötü birsey yapcam diye....bi akil verin...almanyadayim,tek arkadasim 3 ysindaki kizim...kendime ve cocuklarima zarar vermekten cok korkuyorum.....

Sayfayı Paylaş