GoogLe TesisLerine HoşgeLdiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gazlıgöl Termal Tesisleri

Gazlıgöl Termal Tesisleri

afyon gazlıgöl termal oteller gazlıgöl termal tesisleri başak otel oteller afyon başak otel Konumu Kaplıca alanı Afyonkarahisar İli’ne bağlı İhsaniye ilçesi, Gazlıgöl Beldesindedir. Afyonkarahisar İl merkezine 25 km mesafede olan kaplıca Afyon-Eskişehir karayolu üzerinde bulunmaktadır. Ayrıca Gazlıgöl Beldesi içinden geçen demiryolu ile ulaşım...
  2. Alangüllü Termal Tesisleri - Germencik

Alangüllü Termal Tesisleri - Germencik

germencik alangüllü termal tesisleri alangüllü termal tesisleri otel el: (256) 576 11 76 Pbx Fax: (256) 576 11 80 Yatak sayısı: 140 Oda sayısı: 58 KONUM : Adnan Menderes Hava Limanı 80 km, Aydın 30 km,...
  3. Hoşgeldin 2009 hoşgeldin...

Hoşgeldin 2009 hoşgeldin...

Yeni yılın tüm site sakinlerine tüm Türkiye Meleklerine, önce sağlık mutluluk huzur, Tüm dünya ülkelerine zulümsüz, barış, kardeşlik dolu bir 365 gün getirmesini diliyorum... Mutluluğumuz daim olsun hep birlikte olalım... İYİ YILLAR ARKADAŞLARIM...
  4. hoşgeldim

hoşgeldim

işte ben de aranızdayım melekler,zonguldak ereğlide yaşıyorum,öğretmenim sitede güzel paylaşımlar diliyorum herkese sevgiler:handanca:uçmaya hazırım
  5. hoşgeldin....

hoşgeldin....

HOŞGELDİN... Geceydi seni bana taşıyan...Sen geceye yakındın, bende sana....Ağır aksak işleyen zamanın düşürdüğü tuzaklardan kurtulup geldin, hoş geldin.Korkularınla, sırlarınla ve sadece gözlerine derin bakanların görebileceği acılarınla geldin, iyi ki geldin..... Bekleyişlerimin içine hapsettiğim özlemlerim vardı.Nicedir kimseyle paylaşmadığım hüzünlerim.Soramadığım...

Sayfayı Paylaş