Görücü geliyoorrrr

GaMzE_18

Üye
Üye
Görücü geliyoorrrr
melekelrim ... bahsetmiştim arap sevgilim var diye . ve size bir haberim var . erkek arkadaşım ve annesi istanbula geliyorlar sadece beni görmek için . annemle konuştum bizim evde kalacaklar . ama ben çok heycanlıyım çünkü nasıl davrancamı bılmıyorum .. evde dört dönmem lazım ayyy çok mutluyum ... bu ilk ızlenım çok onemlı benım için . haa bu arada annem ve babama ayrı olduğu için kalmarı kolay olacak ,,,, sizinle paylaşmak istedim cunku çok mutlutyum ve heycanlyımmmm

mutlulugun daim olsun canım benim herşey gönlünce olsunnn....ve hepp böle mutlu olursunn inşallah herşey gönlünce olsun bitanem....

her zaman böyle mutlu ol inşallah cnm senin mutlu olmana bizlerde sevindik sonuna kadar bir ömür boyu hep istediğin şekilde devam eder inşallah tekrar mutluluklar)

Canım benimm sakin olmayı dene heyecan yapma sakın olur mu? Böyle şeylerde evet insan heyecanlanıyor ama olabildiğince sakin ol elin ayağına dolaşır sonra Allah korusun.Hele o kahve tutma varyaa ahh orda ben çok heyecan yapmıştım

Canımm hayırlı olsun çok mutlu ol inşallah...Allah herkese nasip etsin bu mutluluğu...