gebe
 1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  34.326
  Beğenilen Mesajlar:
  2.277
  Ödül Puanları:
  113

  Gotik,Androjen,Feminen Saç modelleri

  Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  kırık maşa saç modeli maşa saç modelleri kırık modelleri
  Feminen Saç Modeli:
  Farklı uzunluktaki kaküllerle yaratılan asimetri hissi[​IMG] keskin köşeli kesimler[​IMG] gözleri tamamen örten uzunluklar[​IMG] yandan ayırımlar[​IMG] inceltilmiş düz saçlarla yaratılan dengesiz bir kadınsılık. Kutup güneşi röfleler ve vanilya tonları bu trend için mükemmel seçim.
  Bohem Saç Modeli:

  Bu tarzı vurgulu kaküller simgeliyor. Gözleri kapatacak uzunluktaki kaküller ve devamında tel tel ayrılmış uzun saçlar yüze başka bir anlam katıyor. En belirgin özelliği saç boyundaki farklılıklar ve kırık çizgiler. Bu saçlar ister düz ister hareketli çok farklı şekillendiriliyor. Tercih edilen renkler ise kızıl ve turuncu gibi sıcak renkler
  e kızıl ve turuncu gibi sıcak renkler
  [​IMG]
  Gotik Saç Modeli:
  Gözün önüne peçe gibi düşen uzun tutamların sakladığı kare kesimli kaküller ön planda. İster yandan ayrılsın ister öne düşürülsün gotik trendin gizemli ve asimetrik havası var. Vişne[​IMG] mürdüm[​IMG] böğürtlen[​IMG] koyu kahve ve siyah bu tarza en uygun renkler.
  Androjen Saç Modeli:
  Temel özelliği uyandırdığı asimetrik ve karmaşık hisler. Erkeksi kesimlere sahip saçlar[​IMG] kadınlarda güçlü bir görünüm sağlıyor. Önden başlayan yay şeklindeki kesimler[​IMG] bir tarafı çok kısa bir tarafı uzun saçlar bu tarza uygun. İster düz taranmış ve parlak[​IMG] ister karışık ve mat çok farklı şekillendirmek mümkün. Tercih edilen renk şampanya.
  Dünyaca ünlü Pink’in
  kısa saç modellerini sizlere sunmak istiyoruz. Pink[​IMG] her zaman farklı saç kesimleriyle ön planda olmayı başarmıştır. Sizce de bu kısa saç kesimleri yaratıcı değil mi?
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG]
   
Gotik,Androjen,Feminen Saç modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. gotik avatarlar çok güzel

  gotik avatarlar çok güzel

  gotik avatar gotik avatarlar avatarları Alıntı
 2. Roman ve Gotik Sanat

  Roman ve Gotik Sanat

  roman resim sanatı Ortaçağ sanat ve kültürü skolastik felsefenin etkisi ve kontrolüyle gelişmiş bir kültürdür. Altıncı yy da başladığı varsayılan Ortaçağ kültürü ancak 11. yy sonlarında olgunluğuna erişmiş. Avrupada farklı ırkların, farklı kültürlerin ortak bir Avrupa kültürü oluşturmak üzere , bir döküm potasında eriyip kaynaştığı bir kaos dönemidir bu yüz yıllar. Bu potanın içinde; -...
 3. Gotik Giyinmenin Püf Noktaları

  Gotik Giyinmenin Püf Noktaları

  Son zamanlarda modacılar gotik tasarımlara oldukça ağırlık verdi. İşte gotik giyinmenin püf noktaları.. * Heavy metalin agresifliği ile rockın karanlık ve melankolik atmosferini kombine eden gotik tarzın ana rengi siyah, tavrı ise aykırılık. Ancak modadaki gotiklik daha yumuşak ve feminen. Kısacası siyah, dar ve gösterişli siyah elbiseyle de bu tarza bürünebilirsiniz. * Kışın soğuk...
 4. 2012 Saç Kesimleri Saç Modelleri

  2012 Saç Kesimleri Saç Modelleri

  Bayan saç Kesimleri 2012 2012 bayan saç modelleri Bayan saç kesim modelleri 2012 Trendleri takip eden meleklerimize ve sayın misafirlerimize bu yılın moda saç kesimlerini, saç modellerini sunuyoruz melekler :)
 5. saç modeli

  saç modeli

  saç modelleri arıyorum tavsiyeleriniz neler kızlar :)

Sayfayı Paylaş