gözlerine bakmak!!!!!!

DarkAngeL

*MaWinin kankası
Üye
gözlerine bakmak!!!!!!
gözlerine bakmak gözlere bakmak sevdiğinin gözlerine bakamamak bakamamak Gözlerine Bakmak
Gözlerinin bir anlamı vardı yüreğimde

Baktığımda gözlerini değil yüreğini görürdüm. Senin gözlerine bakmak sevdiğim eski bir şarkıyı yeniden içimde hissetmek gibiydi.
Yalnızken pencereden bakınca sevgiyi aramaktı
Bir omuz aradığında ya da bir sevda şarkısı mırıldandığında gözlerinde dalıp uyumaktı sessizce...
Soğuk odada uyandığında bir sıcaklık farketmekti aniden...
Sevdiğini haykırmak isterken susmaktı nedensizce...
Sarılmayı arzularken elinden kayıp gitmesine izin vermekti zamansızca...

Ve senin gözlerine bakmak; haykırmaktı seni seviyorum diye...

mavi gözlerinde yarınlara daha emniyetli bakmak hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Göz kuruluğuna ne iyi gelir ? Göz kuruluğuna ne iyi gelir ?
Kuşkusuz, gözlerin bedenin önemli kısımlarından biri olduğu şüphesizdir. Kuru gözler, gözyaşı bezleriniz gözlerinizi yağlamak için yeterli gözyaşı üretmediğinde ortaya çıkar. Bu durum rahatsız edici ve ağrılı olabilir. Hem tıbbi hem de...
Tüm Sağlık Konuları 0
Zerdeçal maskesi ile göz altı torbalarına son! Zerdeçal maskesi ile göz altı torbalarına son!
gözaltı torbaları nasıl geçer, gözaltı torbasına ne iyi gelir, gözaltı torbaları için bitkisel çözüm, gözaltı torbalarına çözüm önerileri ile sizlerleyiz. Gözaltı torbaları ve göz altı halkaları kişiyi yorgun, uykusuz ve bitkin gösterir. Koyu...
Güzellik ve Bakım Önerileri 1
Bu Kızın Gözlerine Bakmak Yürek İster! Bu Kızın Gözlerine Bakmak Yürek İster!
Bu kızın gözlerine bakarken gözleriniz bozulabilir
En İlginç Bilgiler 1
GözLerim gözLerine bakmak içindir..... GözLerim gözLerine bakmak içindir.....
Bir geldin. Hasretini bıraktın zindanıma. Karanlık karanlığa düştü. Gece gecenin üstüne indi. Parmaklıklar dağıldı; yüzün esir aldı beni. Taşlar toz oldu; özlemin taş kesildi. Gözlerine zincirlediler...
Aşk Şiirleri 0
mavi gözlerinde yarınlara daha emniyetli bakmak mavi gözlerinde yarınlara daha emniyetli bakmak
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize...
Çöplük 0