1. beautyforever

  beautyforever Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  3 Şubat 2011
  Mesajlar:
  38
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  0

  Gözleriniz güzeldir, biliyoruz.

  Konu, 'Estetik Cerrahi' kısmında beautyforever tarafından paylaşıldı.

  Hoştur, hayatı anlatır. Sevginizide, kaygınızıda, merakınızıda oradaki ışıktan fark ederiz.
  Eğer bir gün bir yorgunluk, kırışıklık, morartı çökerse çokta kaygılanmayın. Biliyoruz yıllar geçiyor, çocuklar, koşuşturmalar, ülkenin hali’ vesaire. Genellikle yakışır bu küçük değişimler, olumsuz gibi gözükse de. Ama değişim istiyorsanız.(Daha canlı görünmek ve daha az yorgun’ falan)tabii ki bir dolu çözüm elinizin altında, emin olun: Gözaltı ve üstü torbalanmalarınız alınacak, fazla/sarkmış derileriniz atılacak, belki yana ve üste gözleriniz hafif çekilecek. İşte böyle bir operasyon sizi beklemekte. İlaveleride olabilir, örneğin hafif bir yağ dolgusu, belki askılama, biraz dermabrazyon vs gibi. Meraklanmayın tüm bu uygulamaları lokal anestezi altında, belki hafif bir sedasyonla kesin keyifsiz olmayacağınız bir süreçte halledebiliyoruz. Önemlisi karar vermeniz ve plastik cerrahınızı seçip bilgilenmeniz olmalı. Zamanı geldiyse ve çok istiyorsanız eğer, emin olun böylesi girişimlerin sonrası (doğru ellerde) son derece keyifli sonuçlara yol açmaktadır:Daha dingin, daha az yorgun bir bakış ve tabii canlı bir ifade’ vb gibi. Süreç hastanede yatmamızı gerektirmez, ertesi gün en fazla bir güneş gözlüğü ile hayatın içine yumuşakça girebilecek kıvamda olursunuz, ağrı pek görülen bir olgu değildir, şişme ve morartı kesindir ama 8–10 günde kimsenin anlamayacağı bir duruma geleceksinizdir, bunu bilin. Sonuçta teknik bir ameliyattır, ustalık ister, uygun kombinasyonlarla harika neticelere ulaşabilirsiniz.
  (alıntı)
  Dr.Halil Aksu
  Ekip Estetik


   
Gözleriniz güzeldir, biliyoruz. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. en güzel Göz yanılmaları

  en güzel Göz yanılmaları

  Göz yanılmaları göz yanılmaları ve cevapları
 2. Güzel gözler

  Güzel gözler

  gözler, güzel gözler, renkli gözler, gözler ruhun aynasıdır derler,mutlu olduğunda elmas gibi parlar, üzgün olduğunda fırtınalar kopar bakışlarda , işte bir birinden güzel siyah , yeşil , mavi gözler.
 3. Göz Çevresi Kırışıklıkları Neden Artıyor Biliyor musunuz?

  Göz Çevresi Kırışıklıkları Neden Artıyor Biliyor musunuz?

  göz çevresi göz çevresi kırışıklıkları göz çevresi kırışıklığı göz çevresi kırışıklıkları için ile ilgili bilgiler burada melekler. İnsan vücudunda ki en hassas deri tabakası bildiğiniz gibi göz çevresi derisidir melekler. Çok ince bir deri tabakasıyla çevrili olan göz çevresi haliyle en çabuk kırışan bölgelerden biridir. Bu sebeple göz çevresi bakımı ihmal edilmemeli, kırışıklıklar oluşmadan...
 4. Alman Göz Polikliniği Nerde biliyor musunuz

  Alman Göz Polikliniği Nerde biliyor musunuz

  Merhaba arkadaşlar benim bu hafta içinde Alman Göz Polikliniğine gitmem lazım ama nerede olduğunu bilmiyorum aranızda Alman Göz Polikliniği Nerde bilen varsa yazar mı?

Sayfayı Paylaş