gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

Grup Düş - Doğum Günü

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hiçbir söz acıtmıyor artık kalbimi Sevgiye inanmıyorum
    Seni sensiz yaşadım bir resimde
    Gel gör ki bugün yapamıyorum

Bugün doğum günün
    Dile benden ne dilersen
    Diyemedim yanıyor içim

Bugün doğumgünün
    Sarılıpta öpemedim

Kaderimi yenemedim
    Hadi yakın tüm mumları
    Bir tanede fazla yakın
    Ömrümü verdim ona
    Benide bir mumdan sayın

Söndürün ışıkları
    Son kez onun için yanayım
    Yavaş yavaş giderken

Doğum gününü kutladım
    Sönerken
    Benim içinde öpün gözlerinden

Grup Düş - Doğum Günü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Düş - Yaz Gelse

Grup Düş - Yaz Gelse

Bİr Yaz Daha Bİttİ HoŞÇakal AŞkim Bİr RÜzgar Estİ GeÇtİ DeİŞtİrdİ Mewsİmİ Soldu TÜm Yapraklari Ve Aldi GÖtÜrdÜ Benİ Aci Verİyor Bana Her DÜŞen Yaprak Ne ZormuŞ GÜneŞsİz Sicak Kalmak Burda YaĞan YaĞmur Bİr Denİz Oldu Ama Her Yer SoĞuk GÖkte Bİr Yildiz Bİle Yok Bİr Mİsafİrİm Sayiyorum GÜnlerİ Nasil ÖzlemİŞİm Senİ Ahh Bİr Yaz Gelse(2x) Bİr Yaz Daha Bİttİ HoŞÇakal AŞkim Bİr RÜzgar Estİ...
  2. Grup Düş - İçelim

Grup Düş - İçelim

grup düş içelim Deli deli oldum yine yar yar yar yar yar diye Saçımı başımı yoldurdu dargınım dargınım sevgiliye Şu üç günlük dünyada yandım sevgili diye Unutmakmış tek çare E haydi dostlar şerefe İçelim bu gece zil olalım Görelim dibini sevdiğimize varalım Bütün dünyayı Bir değil iki değil dört sayalım İçelim bu gece zil olalım Görelim dibini sevdiğimize varalım Bütün dünyanın Of anasını...
  3. Grup Düş - Güle Güle

Grup Düş - Güle Güle

Sil göz yaşlarını inan değmez bu aşka Nasıl olsa bitecekti eninde sonunda Kadere karşı gelinmez bir daha yazmak çocukça Yazılan silinmiyor öğrendim sonunda Kadere karşı gelinmez bir daha yazmak saçma Alışırız bu ayrılığa zamanla Hadi dön ve git beni unut Zaten zordu biliyorduk İmkansız bir aşktan Mucizeler bekliyorduk Bilki kolay değil ağlamamak İnan çok zor dayanmak Ölümüne sevsem bile...
  4. Grup Düş - Gel Etme

Grup Düş - Gel Etme

Hatırla ilk defa Bir yıldız altında Aşkımı sildiğin Gözlerimin yaşında Sensizlik alır beni Götürür karanlığa Biliyorum uzaktasın Yıldızlar altında Gel etme gözlerim Yaşlarla doldu Bak kimse silmiyor Hani zamanla kururdu Aşkımız dillerden Dillere gezerken Bir yıldız altında Buluşsaydık yeniden (şiir kısmı) gel etme be gülüm gözlerim yaşlarla doldu bak kimse silmiyor hani zamanla...
  5. Pozitif düşünce grubu

Pozitif düşünce grubu

pozitif düşünce pozitif düşünce video hamilelikte Sevgi dolu melekler... Benim gibi pozitif dusunen, zor olsada olumsuzlari olumluya cevirebilen yada cevirmeyi deniyenler , grubumuza hgeldinizzzzzz. Pozitif enerjimizi bu sayfada paylasabilir boylece tum evrene o guzel enerjiyi dagitabiliriz ... sevgi dolu opucukler

Sayfayı Paylaş