1. Misafir

Misafir Forum Okuru

GÜÇ Ve Cesaret

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Emin olmak güç gerektirir,
    kuşkulara sahip olmak cesaret gerektirir.
    Bir yere ait olmak güç gerektirir,

öne çıkmak cesaret gerektirir.
    Bir arkadaşının acısını paylaşmak güç gerektirir,

kendi acını hissetmek cesaret gerektirir.
    Kendi acını saklamak güç gerektirir,

onu göstermek ve onunla başa çıkmak cesaret gerektirir.
    Savunmaya geçmek güç gerektirir,

savunmayı bırakmak cesaret gerektirir.
    Kazanmak güç gerektirir,

teslim olmak cesaret gerektirir.
    Tek başına durmak güç gerektirir,

bir arkadaşa yaslanmak cesaret gerektirir.
    Sevmek güç gerektirir,

sevilmek cesaret gerektirir.
    Yaşamda kalmak güç gerektirir,

yaşamak cesaret gerektirir.

Her yaptığınız işte güç ve cesaret bulabilirsiniz

ve yaşamınız o zaman arkadaşlık ve sevgiyle dolabilir.

GÜÇ Ve Cesaret konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güç

Güç

Bakınız; Kuvvet.Rüyasında kuvvetlendiğini gören kimse gerçek yaşamında da kuvvetli olacak demektir. Rüyasında kuvvetlendiğini gören kimse gerçek yaşamında da kuvvetli olacak demektir. Güç rüyaları olduğu gibi alınır.Rüyasında güçlendiğini gören gerçek hayatta da güçlü olur. Güç rüyaları olduğu gibi alınır.Rüyasında güçlendiğini gören gerçek hayatta da güçlü olur. Güç rüyaları olduğu gibi alınır.
  2. Cesaret

Cesaret

Cesur olduğunu görmek bir şeye azmatmeye ve onda ısrar göstermeye, rahatsız edeci şeyleri ortadan kaldırmaya, şerleri def ederek insanların ve Hakk'ın hoşnutluğunu kazanmaya delalet eder.Yılmadan uğraşmaya sonunda başarı geleceğine yorulur. Yılmadan uğraşmaya sonunda başarı geleceğine yorulur. Rüyasında korkmadığını ve cesaret gösterdiğini anlayan kişinin kafasındaki ve yaşantısındaki...
  3. Ve Sevginin Gücü Kanseri Yendi

Ve Sevginin Gücü Kanseri Yendi

mide kanserini yendim lenfomayı yenenler mide kanserini yenenler kanseri yenen kadın kanseri Evet arkadaşlarım, gerçek olmuş bir haber veriyorum. Genç adam kanseri yendi Nasıl mı? Buyrun haberimize bir göz atalım... Rizeli Beytül Er, lenf kanseri tedavisi için geldiği İstanbul'da tanıştığı Feride hemşire ile evlendi. Genç adam hastalığı da tamamen yendi. Sabah'ın haberine göre lenf bezi...
  4. Güç ve Denge Bilekliği Nedir?

Güç ve Denge Bilekliği Nedir?

güç bilekliği, nedir, ne işe yarar, faydaları, kimler kullanıyor, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Son zamanlarda ünlüler başta olmak üzere herkesin bileğinde enteresan bir bileklik görür olduk melekler.:) Ben ilk gördüğümde uzaktan küçük bir saate benzetmiştim.Daha sonra bunun bir bileklik olduğunu öğrendim.Eğer sizin de tam bir bilginiz yoksa melekler,aşağıda ki makalede...
  5. Peygamber Efendimizin cesaret ve sabrına örnekler

Peygamber Efendimizin cesaret ve sabrına örnekler

Selamün aleyküm, bir ödevim için sizden yardım istiyorum, Peygamber Efendimizin cesaret ve sabrına örnekler verebilir misiniz ? Şimdiden sağolun..

Sayfayı Paylaş