1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Güçlü Soydemir - Bir Hafta

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

pazartesi gelecektin salı oldu gelmez oldun
    salı çarşambayla geçti
    çarşamba perşembe oldu
    cuma mübarek gündür
    gelde bu yüzümü güldür
    kalbim dolu dolu aşktır
    yazık etme bu sevdaya

bu sevdaya bu sevdaya
    yine kaldı bir haftaya
    bu sevdaya bu sevdaya
    yazık etme bu sevdaya

hafta sonu gelir dedim
    cumartesiyi bekledim
    tükenmeyen dertlerime
    bir günü daha ekledim
    pazar günü yollar boştu
    el ele gezenler çoktu
    kalbim dolu dolu aşktı
    yazık etme bu sevdaya

bu sevdaya bu sevdaya
    yine kaldı bir haftaya
    bu sevdaya bu sevdaya
    yazık etme bu sevdaya

Güçlü Soydemir - Bir Hafta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güçlü Soydemir - Titanik Misali

Güçlü Soydemir - Titanik Misali

güçlü soydemir titanik denizdeki canlılara sevdamızı güçlü soydemir denizdeki canlılara sevdamızı anlattım güclü canlılar Bir zamanlar seninle neler yaşadık gülüm Mavi denizlerde destanlar yazdık Öyle çok sevdikki bir beden olduk gülüm Yüzdük yüzdük kuyruğunda takıldık Gözyaşların donmuştu son baktığımda Ayrılık var dedi yıldızlar bana Ellerin elimden koptuğu anda Diplere daldım yalnız...
  2. Güçlü Soydemir - Harabe Gönlüm

Güçlü Soydemir - Harabe Gönlüm

Maksadın öldürmekse Öldür de kurtulayım Maksatın yalvartmak mı Dizine kapanayım Uçurumun kenarına getirdin ömrümü Harabeye döndürdün garip gönlümü Kalbim seni istiyorsa söyle ben ne yapayım Elimden gelmiyor ki seni söküp atayım Uçurumun kenarına getirdin ömrümü Harabeye döndürdün garip gönlümü Harabeye döndürdün benim ömrümü benim ömrümü
  3. Güçlü Soydemir - Emmi

Güçlü Soydemir - Emmi

Zalimler oturmuş gönül tahtına Sevdadan bize yer kalmamış emmi Dost hançer saplamış dostun sırtına Dünyada bize yer kalmammış emmi Yiğitler kul olmuş namertler sultan Mazlumlar av olmuş zalimler sırtlan Gönüller kör olmuş nefretten hırstan Dünyada bize yer kalmammış emmi Yok yok yeri yok emmi İyinin dünyada yeri yok emmi Dost elinden kurşun değmiş yaraya Gurbet girmiş sevda ile araya Gel...
  4. Güçlü Soydemir - Ağlama

Güçlü Soydemir - Ağlama

Acılar kederler hep beni bulmuş Yanıyor yüreğim gelde ağlama Bir sevda yüzünden yanmış kavrulmuş Yanıyor yüreğim gelde ağlama Bütün dertler yardan sermaye kalmış Bakışları sahte ruhu yılanmış Yalan sözleride nasıl kandırmış Yanıyor yüreğim gelde ağlama Ağlama ağlama gelde ağlama Yanıyor yüreğim gelde ağlama Ölürüm gözünden bir damla düşse Uykular kaçardı aklımdan geçse Teselli vermiyor artık...
  5. Güçlü Soydemir

Güçlü Soydemir

güçlü soydemir Arabeksin genç ve adı gibi güçlü isimlerinden biri olan Güçlü Soydemir resimlerini tüm hayranları için paylaşıyorum

Sayfayı Paylaş