1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Güçlü Soydemir - Sevmedim

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

güçlü soydemir sevmedim seni sevdiğim için kahrınıda sevdim Unutulmak alım yazım hakkımı koydum aşk yüzünden
    Seni sevmek benim başım sonum elinden
    Sana baglandım sana kandım ömrümce
    Sen bir kalemde silip attın boş yere
    Benim gönlüm hep senindi taşımadınki
    O sevdalı aşk masalı nereye gitti

Seni Sevdigim için kahrınıda sevdim

Seni bir kere sevinirken görmedim Aşkını günah taşır gibi yükledim
    Seni sevdigim gibi kimseyi sevmedim sevmedim.

Herşeyimi bir sözüne baglamıştım yar
    Seviyorum demek sana agır geldi yar
    SAna baglandım sana kandım ömrümce
    Sen bir kalemde silip attın boş yere
    Benim gönlüm hep senindi taşımadınki
    O sevdalı aşk masalı nereye gitti

Seni Sevdigim için kahrınıda sevdim
    Seni bir kere sevinirken görmedim
    Aşkını günah taşır gibi yükledim

Güçlü Soydemir - Sevmedim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güçlü Soydemir - Harabe Gönlüm

Güçlü Soydemir - Harabe Gönlüm

Maksadın öldürmekse Öldür de kurtulayım Maksatın yalvartmak mı Dizine kapanayım Uçurumun kenarına getirdin ömrümü Harabeye döndürdün garip gönlümü Kalbim seni istiyorsa söyle ben ne yapayım Elimden gelmiyor ki seni söküp atayım Uçurumun kenarına getirdin ömrümü Harabeye döndürdün garip gönlümü Harabeye döndürdün benim ömrümü benim ömrümü
  2. Güçlü Soydemir - Emmi

Güçlü Soydemir - Emmi

Zalimler oturmuş gönül tahtına Sevdadan bize yer kalmamış emmi Dost hançer saplamış dostun sırtına Dünyada bize yer kalmammış emmi Yiğitler kul olmuş namertler sultan Mazlumlar av olmuş zalimler sırtlan Gönüller kör olmuş nefretten hırstan Dünyada bize yer kalmammış emmi Yok yok yeri yok emmi İyinin dünyada yeri yok emmi Dost elinden kurşun değmiş yaraya Gurbet girmiş sevda ile araya Gel...
  3. Güçlü Soydemir - Bir Hafta

Güçlü Soydemir - Bir Hafta

pazartesi gelecektin salı oldu gelmez oldun salı çarşambayla geçti çarşamba perşembe oldu cuma mübarek gündür gelde bu yüzümü güldür kalbim dolu dolu aşktır yazık etme bu sevdaya bu sevdaya bu sevdaya yine kaldı bir haftaya bu sevdaya bu sevdaya yazık etme bu sevdaya hafta sonu gelir dedim cumartesiyi bekledim tükenmeyen dertlerime bir günü daha ekledim pazar günü yollar boştu el ele...
  4. Güçlü Soydemir - Ağlama

Güçlü Soydemir - Ağlama

Acılar kederler hep beni bulmuş Yanıyor yüreğim gelde ağlama Bir sevda yüzünden yanmış kavrulmuş Yanıyor yüreğim gelde ağlama Bütün dertler yardan sermaye kalmış Bakışları sahte ruhu yılanmış Yalan sözleride nasıl kandırmış Yanıyor yüreğim gelde ağlama Ağlama ağlama gelde ağlama Yanıyor yüreğim gelde ağlama Ölürüm gözünden bir damla düşse Uykular kaçardı aklımdan geçse Teselli vermiyor artık...
  5. Güçlü Soydemir

Güçlü Soydemir

güçlü soydemir Arabeksin genç ve adı gibi güçlü isimlerinden biri olan Güçlü Soydemir resimlerini tüm hayranları için paylaşıyorum

Sayfayı Paylaş