Gül gölge saygı kaybolan altınlarını arkadaşına sordu araları açıldı

KızılÖtesi

KızılÖtesi

Aktif Üye
Üye
Gül gölge saygı kaybolan altınlarını arkadaşına sordu araları açıldı
PROGRAM SUNUCUSU GÜL GÖLGE SAYGI'NIN KAYBOLAN ALTINLARINI SORDUĞU ARKADAŞI NERMİN ÖZGE İSPİR, KENDİSİNE İTFTİRA ATILDIĞI GEREKÇESİYLE SUNUCU HAKKINDA SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU.Altınlarını arkadaşına sordu mahkemelik oldu...

İspir dilekçesinde Saygı'nın isteği üzerine kimse olmadığı için çocuğunun doğumu sırasında hastanede 2 gün yanında kaldığını belirtti. Daha sonra evine dönen İspir, Saygı'nın kendisini arayarak, '5 bin YTL değerinde altınım kayboldu. Sen hastanedeyken odaya giren çıkan kimse gördün mü?' diye sorduğunu ileri sürdü.

İFTİRA ATIYOR

Gül Gölge Saygı'ya odasına giren kimseyi görmediğini anlatan İspir, 'Aynı gece başka bir arkadaşıma da 10 bin YTL değerinde altının çalındığını ve odasına giren kimseyi görüp görmediğini sormuş' iddiasında bulundu. Nermin Özge İspir bunun üzerine Gül Gölge Saygı'yı ziyaret ettiğini belirterek, 'Gül bana hırsızlık olayını bir falcıya soracağını söyledi. Gül önce 5, sonra 10, en son da 20 bin YTL değerinde altınlarının çalındığını söyleyedi. Bara iftira atıyor” dedi.

gecce.com
 
Üst