1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Gülben Ergen - Beyaz Güvercin

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Neden darıldık Neydi unuttum Çok zaman oldu
    Belki çocuktum

Boşver her neyse
    Hata kimdeyse
    Gel ikimize yeni hayaller kurdum

Bakma öyle küskün durduğuma
    Artık yorulmadın mı yaklaş bana
    Vazgeçmedim senden hâlâ
    Vazgeçemem senden asla

Anlamadın mı beni yar anlamadın mı
    Unutulmaz ne varsa unutmadın mı
    Sana ellerimden bir beyaz güvercin
    Gönderdim anlamını anlamadın mı
    Gönderdim anlamını kavramadın mı

Gülben Ergen - Beyaz Güvercin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen biyografisi

Gülben Ergen biyografisi

gülben ergen biyografi gülben ergen biyografisi ergenin biyografisi 25.08.1972 yılında İstanbul'da doğdum. Erenköy Kız Lisesi'nde ortaokulu, Kadıköy Ticaret Lisesi'nde liseyi bitirdim. Üniversite sınavlarını kazanmış olmama rağmen çalışma hayatım ağır bastı. (Hayatımda bir tek "keşke" dediğim şey konservatuar eğitimi almamış olmamdır.) Evimde olmak hayattaki en büyük zevkimdir....
  2. Gülben Ergen - Yani

Gülben Ergen - Yani

Kimsenin kimse üzerinde ipoteği yok, özgürsün Ama bana bir gerekçe söyle, yerini bulsun düşündürsün Bir hatam mı, bir kusurum mu var? Ya da herhangi bir ihmalim? Bir iş karıştırıyorsun bence yok başka ihtimalin Yani hakkaten mi gidiyorsun? Kısmet bu kadar mı diyorsun? Yani bir de görüyorsun yani Yani anlayamadım ki Yine de sana kızamadım ki Sen böyle istiyorsun Yani, yani hiç acıman yok,...
  3. Gülben Ergen - Sensizlik

Gülben Ergen - Sensizlik

sensizlik zaman duraklattı. sensizlik ölümü anlattı. ben aşk istiyorum. gözlerine yanıyorum. aşkından ağlıyorum sensizlik öldürüyor bu canı. yakma beni yakma beni sensiz olamıyorum. bırakma beni
  4. Gülben Ergen - Nihayet

Gülben Ergen - Nihayet

hayallerim nerede sen neredesin senin derdin başka benimki başka her ömür görüyor bir ay tutulması el ele tutunup anlar mı yok be aşığım gönül bu nazı çeker mi zor be çok güvendiğin birgün gelir ve sallar ellerini nihayet yazılmışsa kader bundan ibaret çok güvendiğin birgün gelir ve sallar ellerini nihayet yazılmışsa kader bundan ibaret nihayet yazılmışsa kader bundan ibaret kalanları zamanla...
  5. Gülben Ergen - Git

Gülben Ergen - Git

Yetti artık bıktım Yalan dolan sözden Her şeyimi aldı daha ne ister Aşk dediğin bir an seni mi bekler Ah bir aşık olsam oynar yer yerinden Git unutuluncaya kadar git Git yoruluncaya kadar git Git kırılıncaya kadar git Git yanılıncaya kadar git Bir zalimin ocağına Bir zalimin tuzağına Bir zalimin kucağına Düşe kalka git
Etiketler:

Sayfayı Paylaş