1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gülben Ergen boşanıyor mu?

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gülben ergen boşanıyormu, boşandımı, taşınacakmı gibi merak ettiğiniz tüm soruların cevabı burda arkadaşlar.

Şarkıcı Gülben Ergen, son dönemlerde "boşanacak, evini ayıracak" gibi haberlerle magazin dünyasında ağızdan ağıza konuşulan isimlerden biri...

Sizlere Gülben'in bu konuda ki açıklamasını sunuyoruz Melek'ler.

Mekân içinde birlikte oturduğu iki kadın arkadaşıyla koyu bir sohbete daldığı görülen şarkıcının, bir ara arkadaşına kahve falı baktırdığı da gözlerden kaçmadı.

Eşi Mustafa Erdoğan’a boşanma davası açmaya kesin karar verdiği ve 3 çocuğuyla Bahçeköy’deki evinden İstinye’ye taşınacağı haberleri gündeme gelen Ergen, “Ben hâlâ aynı evimdeyim. Taşınmadım daha... Öyle bir şey sözkonusu değil” diye konuştu.

Geçtiğimiz günlerde Bülent Ersoy ile yaşadığı repertuvar polemiğiyle ilgili olarak da yanlış bir anlaşılma olduğunu söyleyen Ergen, “Şimdi stüdyoya gidiyorum.

Kendisiyle henüz konuşamadık. Eğer görürsem konuşacağım” diyerek Ersoy’a zeytin dalı uzattı.

Gülben Ergen boşanıyor mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen biyografisi

Gülben Ergen biyografisi

gülben ergen biyografi gülben ergen biyografisi ergenin biyografisi 25.08.1972 yılında İstanbul'da doğdum. Erenköy Kız Lisesi'nde ortaokulu, Kadıköy Ticaret Lisesi'nde liseyi bitirdim. Üniversite sınavlarını kazanmış olmama rağmen çalışma hayatım ağır bastı. (Hayatımda bir tek "keşke" dediğim şey konservatuar eğitimi almamış olmamdır.) Evimde olmak hayattaki en büyük zevkimdir....
  2. Gülben Ergen Boşanıyor!

Gülben Ergen Boşanıyor!

gülben ergen neden boşanıyor Gülben Ergen eşi Mustafa Erdoğan'dan boşanmak için dava açtı. Bir çocukları olan çift neden boşanıyor? Yeni Şafak gazetesinden Adnan Sökmen'in haberine göre Ergen; eşi Erdoğan'dan boşanmak için dava açtı. Sanatçının avukatı yaptığı açıklamada 'şiddetli geçimsizlik' nedeniyle boşanma dilekçesini dün Kadıköy 2. Aile Mahkemesi'ne verdiğini söyledi. Gülben Ergen,...
  3. Gülben Ergen Hamile

Gülben Ergen Hamile

gülben ergenin hamile kıyafetleri gülben ergen hamile kıyafetleri ergen GÜLBEN ERGEN, HAMİLELİK HABERLERİNİ DOĞRULADI: 'HAMİLEYİM ÜÇÜMÜZ DE ÇOK ŞAŞKINIZ!' 2.5 aylık hamile olan Ergen, bebeğin sürpriz olduğunu vurgulayarak, 'Üçümüz de mutluyuz ve şaşkınız' demekle yetindi. 18 Ocak 2007'de oğlu Atlas'ı dünyaya getiren Ergen, Anadolu Ateşi'nin sanat yönetmeni Mustafa Erdoğan'la Eylül...
  4. destekçi Gülben Ergen

destekçi Gülben Ergen

geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar'ın annesi Emral hanımın cenazesinde bulunarak Avşar kızına destek olan Ergen bu kezde Güler Seki'yi teselli etti... DENİZ ANNESİNE GÜLBEN'DEN TESELLİ GÜLBEN ERGEN, KOKAİN KULLANDIĞI VE SATIŞINA ARACILIK ETTİĞİ İDDİASI İLE CEZAEVİNE GİREN DENİZ SEKİ'NİN ANNESİ GÜLER SEKİ'Yİ, EVİNDE ZİYARET ETTİ.... Herkesten gizli gerçekleşen bu buluşmada duygusal anlar...
  5. Gülben Ergen ne zaman boşanıyor

Gülben Ergen ne zaman boşanıyor

gülben ergen şarkıları şarkı sözleri gülben ergen biyogrofisi resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkdaşlar Gülben Ergen Boşanmak istediği eşi Mustafa Erdoğandan Daha önce boşanmak istemişti ama Musatafa erdoğan bir şans daha istemişti ama bu kez 30 Eylülde hakim karşısına çıkarak resmen boşanacaklar melekler. Haberimiz Şöyle; 7 yıllık eşi Mustafa Erdoğan'a, kendisini aldattığı...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş