Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Gülben Ergen - İnleyen Nağmeler

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İnleyen nağmeler ruhumu sardı Bir rüya ki orda hep şarkılar vardı
    Uçan kuşlar, martılar
    Yeşil tatlı bir bahar
    Gülen şen sevdalılar vardı

Arzular orada, zevk oradaydı
    Bir denizki aşk dolu, dalgalar vardı
    Uçan kuşlar, martılar

Yeşil tatlı bir bahar Gülen şen sevdalılar vardı

Gülben Ergen - İnleyen Nağmeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Yasa

Gülben Ergen - Yasa

Bir zamanlar şahindim, yükseklerdeydim indim Ne kadar dalgalıydım, rüzgarlıydım, dindim Yatıştı öfkem, kadir kıymet bildim Sevdiğimi söylerken samimiydim Sen beni boşver, kendini dinle Değişir her şey yasa böyle Arama sorma beni aman, Yok yere kalbini yorma tamam İyiyi, kötüyü göze almadan Sakın ha gelme Farkedersen eğer Hemen her şeyi bırak gel Dünya işleri dursun Ne boş telaşmış meğer...
  2. Gülben Ergen - Sensizlik

Gülben Ergen - Sensizlik

sensizlik zaman duraklattı. sensizlik ölümü anlattı. ben aşk istiyorum. gözlerine yanıyorum. aşkından ağlıyorum sensizlik öldürüyor bu canı. yakma beni yakma beni sensiz olamıyorum. bırakma beni
  3. Gülben Ergen - Kurşuni

Gülben Ergen - Kurşuni

Kerbelâ oldu yürek elden gidiyor mu? Sebebim oldu bu can sensiz yaşıyor mu? Bir hata deme sakın bize yakışıyor mu? Ecelim oldu bu can sensiz yaşıyor mu? Bir çekene sordum Dedim ki aşk rengini söyle Dedi ki alacalı Bazen de ebruli Bir içime sordum Dedim ki doğruyu söyle Dedi ki rengi gece Bu sevda kurşuni
  4. Gülben Ergen - Belki

Gülben Ergen - Belki

Benimde kendime göre bir kaç sözüm var Benimde kendime göre bir görüşüm var Benimde kendime göre sorularım var Benimde kendime göre cevaplarım var Belki ben değilim aradığını sandığın Belki ben değilim tanıdığını sandığın Belki bir zamanlama hatası Belki de bu yüzden aşığız Benimde kendime göre savaşlarım var Benimde kendime göre barışlarım var Benimde kendime göre kayıplarım var Benimde...
  5. gülben ergen boşandmı

gülben ergen boşandmı

Ya arkadaşlarım gülbeni yeni panda reklamlarında gördüm de bi iki gündür. Merak ediyorum mbasında tam bişi çıkmadı da acaba gülben ergen boşandı mı bu konuda bilgisi olan varsa bana yazabilir mi ?

Sayfayı Paylaş