Etiketler:
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    225
    Ödül Puanları:
    63

GÜLBEN ERGEN YILDIRIM HIZIYLA EVLENDİ !

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

gülben ergen evlendi,gülben ergen kiminle evlendi,gülben ergen nikahı,gülben ergen ne zaman evlendi,gülben ergen evlendi hakkında bilgiler

< Konu Resmi..>

Gülben Ergen ve Erhan Çelik yakın dostları Taşkın Sabah ve Ciner Holding Yönetim kurulu başkanı Kenan Tekdağ'ın şahitlik ettikleri nikah töreniyle dünya evine girdier.

Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı'nın kıydığı nikah törenine çiftin yakın dostları katıldı. Nikah için seçilen mekan ise Ege'nin şirin dağ köylerinden birinin asırlık konağı oldu.

Nikah konsepti olarak taze başak ve taze lavanta kullanıldı.

GÜLBEN ERGEN YILDIRIM HIZIYLA EVLENDİ ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Yasa

Gülben Ergen - Yasa

Bir zamanlar şahindim, yükseklerdeydim indim Ne kadar dalgalıydım, rüzgarlıydım, dindim Yatıştı öfkem, kadir kıymet bildim Sevdiğimi söylerken samimiydim Sen beni boşver, kendini dinle Değişir her şey yasa böyle Arama sorma beni aman, Yok yere kalbini yorma tamam İyiyi, kötüyü göze almadan Sakın ha gelme Farkedersen eğer Hemen her şeyi bırak gel Dünya işleri dursun Ne boş telaşmış meğer...
  2. Gülben Ergen - Sensizlik

Gülben Ergen - Sensizlik

sensizlik zaman duraklattı. sensizlik ölümü anlattı. ben aşk istiyorum. gözlerine yanıyorum. aşkından ağlıyorum sensizlik öldürüyor bu canı. yakma beni yakma beni sensiz olamıyorum. bırakma beni
  3. Gülben Ergen - Belki

Gülben Ergen - Belki

Benimde kendime göre bir kaç sözüm var Benimde kendime göre bir görüşüm var Benimde kendime göre sorularım var Benimde kendime göre cevaplarım var Belki ben değilim aradığını sandığın Belki ben değilim tanıdığını sandığın Belki bir zamanlama hatası Belki de bu yüzden aşığız Benimde kendime göre savaşlarım var Benimde kendime göre barışlarım var Benimde kendime göre kayıplarım var Benimde...
  4. Gülben Ergen Kimdir?

Gülben Ergen Kimdir?

gülben ergen kimdir biyografisi resimleri çocuklarının son hali Gülben ergenin hayatı hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Ünlü şarkıcı Gülben Ergen Bu yazımızın konusu melekler. Gülben Ergen'nin hayatını merak ediyorsanız işte doğru yerdesiniz. Gülben Ergen Kimdir Nedir Hep birlikte kendi dilinden öğrenelim bakalım:D:D Gülben Ergen biyografisi Erenköy Kız Lisesi'nde ortaokulu,...
  5. Ebru Yaşar Yıldırım Hızıyla Evlendi

Ebru Yaşar Yıldırım Hızıyla Evlendi

Ebru Yaşar, Marmaris'te evliliğe ilk adımını attı. Bir süredir işadamı Necat Gülseven ile aşk yaşayan Ebru Yaşar, bu ilişkiyi mutlu sonla noktaladı. Ebru Yaşar, işadamı Necat Gülseven ile görkemli bir düğünle hayatını birleştirdi. Sevgililer, bu özel gün için Marmaris Bozburun Adası'ndaki bir butik oteli kapattı. Ebru Yaşar, Gülşah Saraçoğlu imzalı gelinliğiyle adeta göz kamaştırdı....

Sayfayı Paylaş