güldünyamın fasulyesine:)))))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
güldünyamın fasulyesine:)))))
güldünyam az önce bize öyle bir haber verdinki canım gerçekten bizde şu an sevincini ve heyecanını paylaşıyoruz Allah sağlıklı ve sıhhatli bebeğini kucağına almayı nasip eder inşallah:) darısı tüm bebiş isteyenlerin başına diyorum hadi kızlar sizler çalışmaya devam azmin elinden bişey kurtulmazmış:D

Ce: güldünyamın fasulyesine:)))))

Gerçekten de sinirli ve stresli bir günümde aldığım en güzel haberdi. Çok sevindim bu fasulye haberine :D Allah hayırlı hamilelikler, doğumlar nasip etsin birtanem. Herşey gönlüne göre olsun. Burada hepimizin duası seninle. Bebişini biran önce kucağına almanı nasip etsin Allah. Kendine daha çok dikkat et artık :)

bacım en içten dileklerimle bebeğini kutluyorum hayırlı anasını babasını sayan seven hayırlı bir evlat olur işallah rızkı şansı hep bol olsun allah tamamına erdirsin

Allah " SAĞLIKLI BİR HAMİLELİK "nasip etsin hayırlı sağlıklı evladı olsun işallah..........

şimdi biz tizzemi oluyoz :D:D fasulyoşun bir sürü melek tizzesi var:D:D
canım gerçekten çok hoş bir haber ALLAH annesine babasına ve vatanına hayırlı bir evlat nasip etsin inş ve ALLAH seni hamileliğin süresince darda bırakmasın;)
ve yüce RABBİM tüm isteyenlere nasip etsin :amen:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri