1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    83
    Ödül Puanları:
    0

Güle güle Özhan abi....

Konu, 'Spor' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Türk futbolunun 'Özhan Abi'si artık yok... Galatasaray eski başkalarından Özhan Canaydın hayata gözlerini yumdu...

Yaklaşık 2.5 yıldır pankreas kanseriyle mücadele eden Canaydın, mart ayının başından beri memleketi olan Bursa'daki Acıbadem Hastanesi'nde tedavi görmekteydi. Acıbadem Bursa Hastanesi Başhekimi Kaya Aksoy, yaptığı açıklamada 67 yaşındaki eski başkanın saat 23.34'te hayata gözlerini yumduğunu açıkladı.

'TÖRENSİZ' CENAZE ÇARŞAMBA GÜNÜ
    Canaydın'ın naaşının Mudanya'da çarşamba günü öğle namazına müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından defnedileceği öğrenildi. Canaydın'ın vasiyeti üzerine herhangi bir tören yapılmayacağı belirtildi.

Ailesine ve sevdiklerinin basi sagolsun, mekani cennet olsun...

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    399
    Ödül Puanları:
    83
    Allah ailesine sabırlar versin..Mekanı cennet olsun..

Güle güle Özhan abi.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GÜlÜmse

GÜlÜmse

Düşman tarafından tutsak alınmıştım. Bulunduğum hücre kapkaranlıktı. Gösterilen kötü muamele ve kötü bakışlardan ertesi gün idam edileceğimi anlamıştım. Evet öldürüleceğimden kesinlikle emindim artık... Bu durum beni aşırı derecede asabî yaptı, çıldıracak gibi idim. Gözlerinden kaçan bir sigara bulabilirim amacıyla ceplerimi karıştırıyordum... Bir tane bulmuştum sonunda. Ama hiç...
  2. Gül Kurabiye Elmalı

Gül Kurabiye Elmalı

elmalı pasta kurabiye gül kurabiyesi gül şeklinde kurabiye şeklinde elmalı Malzemeler 250 gr yumuşak margarin 1 çay bardağı yoğurt 3 su bardağı un 1 paket kabartma tozu 1 kahve fincanı pudra şekeri İç malzemesi: 4 Adet elma 1 kahve fincanı sarı üzüm 4 yemek kaşığı şeker 1 tatlı kaşığı tarçın Yapilis Tarifi Elmaları soyup rendeleyin, üzerine şeker, üzüm, ilave edip karıştırın....
  3. Gül

Gül

(Rosa / Damaszener Rose / Hundsrose / Rose / Damask rose / Dorgrose herbrose / Rosaceae / Rosier) Mayis-haziran aylari arasinda, pembe, beyazimsi, sari, kirmizi renkli çiçekler açan, güzel kokulu çok senelik, çalimsi ve dikenli bir bitki. Gövdeleri silindir biçimli, yesilimsi, esmer renkli, çok dalli ve dallar sik dikenlidir. Dikenlerin uçlari kivrik ve genellikle kirmizi renktedir. Yapraklar...
  4. Güle güle gülün

Güle güle gülün

Mekanın güzel melekleri gülmek size yakışıyor...Hadi bakalım gülmeye hazır mısınız?:huhe:

Sayfayı Paylaş