1. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

güllere bayılıyorum................

Konu, 'Çöplük' kısmında elisev tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    783
    Ödül Puanları:
    113
  3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende çok seviyorum yaaaaaaaaaaaaa

4. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    evt canım hepsi çok güzel bende seviyorum kokularıda hoşuma gidiyor.ama bu bahar koklama yasaktı bana hamileyken çiçek koklarsan bebegin biyerinde iz olurmuş..hurafe işte:çitos:

5. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    anladım hamişcim

güllere bayılıyorum................ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. peluş terlikler: bayılıyorum yaa

peluş terlikler: bayılıyorum yaa

peluş terlikler peluş terlik alıntı
  2. Altay - Sana Bayılıyorum (2009)

Altay - Sana Bayılıyorum (2009)

muhabbet sana bayiliyorum sarki sözü muhabbet sana bayiliyorum sarki sozu bayılıyorum sözleri sozleri sözü Gecelerin prensi Altay, yedinci albümü olan "SANA BAYILIYORUM"u tamamladı. Birbirinden güzel hit şarkıların bulunduğu iddialı albüm, Avrupa Müzik markasıyla müzik marketlerdeki yerini aldı. Eğlence dünyasının da merakla beklediği albüm, şimdiden hit olma yolunda... Müzik...
  3. kadınlar bunları bayılıyor(muş)

kadınlar bunları bayılıyor(muş)

Evet kızlar bu yazıyı okudum ve hemen paylaşayım dedim.Okuyunda görün nelere bayılıyormuşuz:D Rüyalarınızdaki kadını sonunda bulduğunuzu düşünüyorsunuz. Ama onun kalbini nasıl kazanacağınızı bilemiyorsunuz. Aslında kadınların gönlünü fethetmek için ille de pahalı hediyeler ve inanılmaz sürprizler yapmaya gerek yok. İşte, size onun kalbini on ikiden vuracak birkaç küçük öneri: Aşk...
  4. Beyaz altın takılara bayılıyorum

Beyaz altın takılara bayılıyorum

beyaz altın kararır mı Altın evlenecek olan ve evlenen her genç kızın rüyasıdır.Düğünerin vazgeçilmez takılarıdır.Ama artık modernleştik:)Artık gelinler düğünlerinde takılan sarı altınlardan ziyade dahaçok beyaz altınları tercih ediyorlar:) Benim gibi evli meleklerim bilirler.Düğün öncesi yapılan alışverişler de genellikle kaynana ve kayınpederle beraber alışverişe çıkılır.Eşimiz olacak adam...
  5. bu masa türüne bayılıyorum

bu masa türüne bayılıyorum

mutfak masası modelleri Küçük mutfak masası modeli Bu mutfak masası modelini çok beğeniyorum. Daha önce biz mutfak masası araştırmasına çıktığımızda görmüştüm bu masa modelini. Sandalyeleri tamamen masanın içinde kayboluyor sadece masanın etrafında bir sınır oluşturuyorlar. Yanlız diğer masalara göre biraz alçaklar. Siyah ve kırmızı rengi vardı gördüğümüz yerde o yüzden etrcih etmedik. ama...

Sayfayı Paylaş