gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

Güllü - Zalim Yar

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Alışmak ne zormuş senin yokluğuna Ne yapsam ben seni unutamıyorum
    Aşkın mühür vurup gitmiş yüreğime
    Ne yapsam ne etsem bozamıyorum

Sende ümit çare sende
    Yarınlarım senin elinde
    Sensiz her geceyi güne bağlayan güneş
    Doğmasın birtanem ne anlamı var

Depremler bedeni hasret yüreği yıkar

Dön artık dön be zalim yar Özlemler kor olur içimi yakarken
    Hasretin kahrına dayanamıyorum

Kendimi kaybettim senin yolunda
    Ne yapsam ne etsem bulamıyorum

Güllü - Zalim Yar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Yar Sürmeli

Güllü - Yar Sürmeli

yar dediğin gönlümü böyle deli etmeli her gülüşte yüzüme akıl baştan gitmeli bir kor gibi yakmalı her yani aşk kokmalı öyle güzel olmalı sevdiğine değmeli yar sürmeli sürmeli o gözleri sürmeli sevecekse bu gönlüm senin gibi sevmeli her bakışta bu gönlüm bir yanıp bir sönmeli hasretini kahrını çektiğime değmeli bir kor gibi yakmalı her yanı aşk kokmalı öyle güzel olmalı sevdiğine değmeli
  2. Güllü - Özleyiş

Güllü - Özleyiş

neden yıllardan sonra seni özleyişim seni unutturacak birisi yok diye mi? neden hiç bilmiyorum senden vazgeçemedim kimselerde o güzel gözlerin yok diye mi? yalnızlık uykusunda rüyalarım seninle aklımda senden başka hiç kimse yok hiçbir şey yok diye mi? hala sen diyorum hep seni istiyorum sensiz gecelerimin yarını yok diye mi?
  3. Güllü - Doyamadım

Güllü - Doyamadım

güllü doymadım doyamadım Birden bire çöktü hasret Sevdamızın üzerine Ayrılıgın koru düştü Senle dolu yüregime Doyamadım gözlerine Doyamadım sözlerine Umutlarım yarım kaldı Doyamadım ben sevgine Aşk yerine özlem doldu Soldu gülüm yaz gününde Varlıgına muhtac gönlüm Avunmuyor hayalinle Doyamadım gözlerine Doyamadım sözlerine Umutlarım yarım kaldı Doyamadım ben sevgine
  4. Güllü - Canım Yarim

Güllü - Canım Yarim

GÖz AÇtim Senİ GÖrdÜm, İlk Defa Sana Yandim KÜÇÜk Bİr Tomurcuktum Sevdanla ÇİÇek AÇtim Canim Canim Canim Yarİm Can Tatlisi Balim Yarİm GÜlÜŞÜnden Alev Alev TutuŞur Bu Canim Yarİm Sevmeyİ Sen ÖĞrettİn Senİnle DoĞdu AŞkim Senden BaŞka Kİmseyİ Ah Yazmasin Bana Tanrim
  5. Güllü - Aşığım

Güllü - Aşığım

ilk defa sevdi gönlüm tutustum sana yandim ugruna ben ölürüm deli gibi asigim degisti bütün dünyam sanki bir rüya dayim sensiz artik olamam deli gibi asigim deli gibi asigim deli gibi asigim gözlerine asigim gülüsüne asigim gülyüzüne deli gibi asigim cilginca bir sevda bu arzuyla tutku dolu yügreyim seninle mutlu deli gibi asigim yügreyim seninle dolu deli gibi asigim degisti bütün dünyam...

Sayfayı Paylaş