1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

gülmek serbest

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

gülmek serbest konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gülmek yasak..kahkaha serbest

gülmek yasak..kahkaha serbest

**Yerin kulağı var derler. Benimde kulağım var. Peki ben yermiyim. Hayır yemem! **bir adam kendini sürekli tuvalete atıyomuş... NİYE????????????? çünkü kendini bir bok sanıyomuş **İLK SEFERDE KAZANAMAZSAN SUÇU AMİRİNE AT,İKİNCİ SEFERDE KANAMAZSAN HİLE YAP,ÜÇÜNCÜ SEFERDE KAZANAMAZSAN VAZGEÇ SALAKLIĞIN ALEMİ YOK((- **türküm doğruyum çalışkanım iyi gelirli bir bayanla evlenmek istiyorumm...
  2. yorum serbest

yorum serbest

collegehumorp
  3. Serbest oyun

Serbest oyun

serbestoyun Kelime: abayı yakmak - Sen sevgilini ne yaparsın? - Severim. - Başka? - Öperim. - Başka? Başka? - Daha fazlasını söylemem valla kelime: baraj -: Hani futbolcular kalenin önüne kurar maçta... -Pusu... -Yuh! Kelime: helikopter - Savaşta yaralıları kurtarır! - Doktor! - Değil... - Sıhhiye! - Değil, yukardan gelen bir şey... - Ee... Allah? Kelime: dergah -Hani böyle insanlar...
  4. gülmekten bayılmayın

gülmekten bayılmayın

güzel bir nevresim takımı her eve lazımm:laugh::laugh: bu kediye koptumm benn:laugh::laugh::laugh: bu köpek sahıbının bebegini kıskanıyo galibaaa:laugh::laugh::laugh: bebiş jimnastıkçi olcakk masallahh vee işte süper arabaaaa 2009 modell
  5. Gülmek garanti

Gülmek garanti

bana little grill diyen mercimeğe inat vazgeçtim ulen anlatıyorum :) şimdi on iki eylül zmanlarında ufo gören masum köylü niteliği taşıyan :) yani saf bi köylü abimizi almışlar doğru mahkemeye götürmüşler.hayatında ilk kes mahkeme gören köylü abimize hakim saymış 1.falanca tarihte falanca duvara aşırı sol nitelikli yazılar yazmak 2 falanca duvara pankart asmak 3 eylemlere katılmak sloğan...

Sayfayı Paylaş