1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen – "Önsöz" 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2009 yılının son günlerinde albüm çıkartan sanatçılardan biride Gülşen.
    Yepyeni albüm çıkaran gülşenin albüm ismi "Önsöz"
    Şimdi sizlere Gülşen'in yeni albümü hakkında detaylı bilgilere geçiyorum

“Be Adam” albümüyle çıkış yaparak 1996 yılında müzikseverlere merhaba diyen Gülşen, uzun süredir üzerinde çalıştığı albümünü tamamladı.

Şarkıcının 7. yasal albümü “Önsöz” adını taşıyor. Sony Müzik etiketiyle çıkacak albümde ağırlıklı olarak Gülşen şarkıları yer alıyor. Sarı Ev stüdyolarında yapılan albümün prodüktörü ve aranjörü Ozan Çolakoğlu. Albümde yeni şarkıların yanı sıra daha önce Nazan Öncel’in, “Ben Böyle Aşk Görmedim” albümünde seslendirdiği “Dillere Düşeceğiz Seninle” de yeni yorumuyla yer alıyor. “Önsöz”ün albüm fotoğraflarını ise Nihat Odabaşı çekti. Albümde toplam 11 şarkı yer alıyor. Çıkış şarkısı olarak da Gülşen’e ait “Bi An Gel” seçildi.

15 Aralık’ta yeni albüm “Önsöz ” tüm müzik marketlerde yerini alacağı bildirilmişti, fakat albümün çıkış tarihi 22 Aralık’a ertelendi..

Gülşen ” bu albüm bundan sonrakilerin sadece önsöz’ü ” dedi. Albümün 2.hiti ise ” Yasaklı Bölge”. Gülşen ” Yasaklı Bölge ” şarkısına çok güveniyor.

İlk klibini “Gülşen – Önsöz Klibi” olarak çekeceğini açıkladı.

Çıkış parçası ” Bi An Gel ” ise tüm radyolarda!

Fotoğraflar : Nihat Odabaşı
    Aranjeler : Ozan Çolakoğlu
    Albüm prodüktörü : Ozan Çolakoğlu
    Yapım : Sarı Ev Müzik Yapım
    Yapımcı : Sony Müzik

ALBÜMDEKİ ŞARKILAR

01.Hükmen Mağlup
    02.Bi An Gel
    03.Önsöz
    04.İade
    05.Yukarıdan Ayarlı
    06.Yasaklı Bölge
    07.Arkadaş Kalalım
    08.Tamamen Yanılsama
    09.Uyanda Gidelim
    10.Bi An Gel (Club Versiyon)
    11.Dillere Düşeceğiz Seninle

Gülşen – "Önsöz" 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. Gülşen - Sakıncalı

Gülşen - Sakıncalı

Yanıyor içim dışım bir garip halde Ne sözüm geçer ne gücüm yeter bu kalbe Yolunu çizdi çoktan düşünmeden sonunu Bilmiyor bu aşk yakacak onu pare pare Tutuldum sakıncalı bir sevgiye Zarardasın ey kalbim dön geriye Al Tanrım aklımı Ki zaten bende değil Al Tanrım kalbimi Bu aşk hakkım değil Yanıyor içim dışım bir garip halde Ne sözüm geçer ne gücüm yeter bu kalbe Yolunu çizdi çoktan...
  4. Gülşen - Çelişki

Gülşen - Çelişki

Zaman öyle akip gitmis Bir bakmisim sabah olmus Farketmedim düsünmekten Yanlisligi aramaktan Nasil düzelir bu iliski Sana olan askim tükenmisken Beni mahvetti bu celiski Ayrilmam lazim senden Bilemiyorum becerebilecek miyim seni üzmeden bu isi Sen de az cok farketmissindir bendeki degisikligi Seni seviyormusum gibi rol yapmak bana yakismaz Dilerim anlarsin umarim ayrilik sana cok koymaz...
  5. Transandantal Meditasyon Hakkında Önsöz

Transandantal Meditasyon Hakkında Önsöz

transandantal meditasyon nasıl yapılır transandantal meditasyon nasıl uygulanır 30 ülkede 200'den fazla üniversite ve araştırma enstitüsünde yapılmış olan 600'den fazla bilimsel çalışma (bkz. Bilimsel Araştırmalar) Maharishi'nin Transandantal Meditasyon ve TM-Sidhi Programı'nın zihin, beden, davranışlar ve çevre üzerindeki çok önemli yararlarını göstermiştir. Son 50 yıl içerisinde tüm dünyada...

Sayfayı Paylaş