Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyamızı gerçeklerle karartmadan yar, Sana bir çift sözüm var,
    Kulagını bana ver,
    Bu dunyanın tasasını sen ıstedın yar,
    Aglıyorsun ama şimdi,
    Mendilimi bana geri ver.

Senden hiç birşey olmaz bana,
    Hamurunda ne iyilik ne kötülük yok,
    Benden hiç birşey olmaz sana,
    İçimde sana karsı hiç istek yok.

Ne okur ne yazar,
    Ne gezer ne tozar,
    Ağlasanda uğrassanda,
    Bu ask adam olmaz.

Ne yapar ne bozar,
    Ne batar ne cıkar,
    Ağlasanda uğrassanda,
    Bu ask adam olmaz

Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - Be Adam

Gülşen - Be Adam

Gizleme benden çekinme söyle Yollarıma çık yürekli ol Saklanma benden derdini söyle Sen karşıma çık yürekli ol Kaçırma gözlerini Dinle kalp sesini Söyle seviyorsan yürekli ol İçine ata ata ne hale düştün Tuta tuta çatlayacaksın be adam Çekinme hadi hadi söylede kurtul bundan Kura kura kurudun be adam
  2. Gülşen - Adı Aşk Sebebimin

Gülşen - Adı Aşk Sebebimin

Belki de zamansız açtım içimi Yüreğim şeffaftı aklımsa deli Ben geldim sen kaçtın hep bana inat Bir vardın bir yoktun hep masal gibi Ne kara kaşına ne kara gözüne Ben tek bir sözüne tutulup kaldım Değmedi bir kere ellerin yüzüme Gel gör ki bin yıldır sanki vardın Adı aşk sebebimin her hata kalbimin Hep değerinden Hep gereğinden Hak ettiğinden çok sevdim Ne kara kaşına ne kara gözüne Ben...
  3. Davut Güloğlu - Adam Olmaz

Davut Güloğlu - Adam Olmaz

salına salına geeznip durma artık sevda yolunda bir ileri iki geri koşturdu kalbin yorulmadı mı dolana dolana yana yıkılı kaybettin beni sonunda hacılara hocalara gittinde sordun yok olmadı mı? yok olmadı mı? kendi kendini kandırmadın mı? aşk diye heryere saldırmadın mı? benim yerimi dolduramadın mı? yok yarim senden adam olmaz yalan dolanla kandırmadın mı? başını belaya sardırmadın mı?...
  4. Emre Akım Benden Adam olmaz

Emre Akım Benden Adam olmaz

emre akim emre akım benden adam olmaz akım benden adam olmaz şarkısı Emre Akım Benden Adam olmaz 2007 SANATÇI ADI : Emre Akım ALBÜM ADI : Benden Adam olmaz YIL : 2007 COVER:
  5. Sen Adam Olmazsın

Sen Adam Olmazsın

sen adam olmazsın sen adam olamazsın olmazsın şiir Sen Adam Olmazsın Kaybedilen her ömür Yürekler bin bir parca Belki zaman bilir Bir cagre bulabilir ama Sevgiler her biri bir yerde Umursamazsin, anlamazsin Senin aglamadan zaten karin yok Senin yikilmakta karin ne olabilirki? Sen alismisin cöküp yalnizligina Bir duvarin kenarinda Kendine destan okumaya alismisin Sen alismissin.... Ben...

Sayfayı Paylaş