1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen Jüri Üyeliğini Beceremedi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gülşen x factor, x factor türkiye, x factor gülşen

Sevgili melekler, O Ses Türkiye'ye rakip olarak hazırlanan X Factor Türkiye yarışmasında jüri üyeliği teklif edilen popçu Gülşen deneme çekimlerinde başarısız oldu. Ağlayarak üyelikten çekilen Gülşen'in üyelikten çekilmesiyle birlikte Mazhar Alanson ve Mustafa Ceceli de ekipten ayrıldı. İşte detaylar...

< Konu Resmi..>

Gülşen Jüri Üyeliğini Beceremedi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. jüri

jüri

Bir maksat için toplanan jüri mensuplarını görmek, işi akşamdan kotaran, kapalı kapılan ardında karar alıp, bunu alenen açıklayan bayağı insanlara, Hazır yiyici ve rüşvetçi insanlara; Ağırbaşlı, temiz yüzlü ve iyi giyimli insanların oluşturduğu jüriyi göörmek, adaletin tecilli etmesine, beklentilerin gerçekleşmesine delalet eder.Rüyada jüri görmek, çok yakında kalabalık bir törenin olacağına...
  4. Üyelik iptali

Üyelik iptali

Sayın sadmin, rica etsem üyeliğimi iptal eder misiniz, lütfen?
  5. Acun'dan Hülya Avşar'ın Jüri Üyeliğiyle İlgili Açıklama!

Acun'dan Hülya Avşar'ın Jüri Üyeliğiyle İlgili Açıklama!

hülya avşar haberleri acun ılıcalı haberleri Sevgili melekler, bildiğiniz üzere Yetenek Sizsiniz yarışmasının yeni sezonda 3. jüri üyesi Eser Yeneler olacak. Bu konuyla ilgili kendisine uzatılan mikrofonlara cevap veren Ilıcalı, Hülya Avşar'ın "Acun gider ben kalırım" sözüne de yanıt verdi.. Ilıcalı, “Eser'in gelişi çok önemli bir transfer benim için. Aylardır düşünüyordum bu...

Sayfayı Paylaş