1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Gülşen londra'ya yerleşecek

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] SEKSİ ŞARKICI GÜLŞEN, SON DÖNEMDE YAŞADIĞI SIKINTILI GÜNLERİN ARDINDAN İYİCE BUNALIMA GİRDİ.

Takvim'de yar alan habere göre, kendisine Londra'dan bir ev alan Gülşen, kısa sürede İngiltere'ye yerleşmeyi planlıyormuş. Koruması ve şoförüyle de vedalaşan şarkıcı, sadece konserler için Türkiye'ye gelip tekrar ikinci memleketi olan Londra'ya dönecekmiş.

Gülşen londra'ya yerleşecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. Gülşen - İlgilenmiyorum

Gülşen - İlgilenmiyorum

Ayrıldık sonunda başın göğe erdi mi? Zaten hep ayrıydık gittiğine değdi mi? Taptığın, yattığın benden daha güzel mi? Sahteydi her halin git temizle kalbini Bu aşk değil, yalan aşkım Adım gibi biliyorum Aldat dilediğin gibi sende İnan hiç ilgilenmiyorum
  4. Gülşen - Delisin

Gülşen - Delisin

Ah kalbim ben senden çok çektim söyledim mi? nedir bu halin valla sen delisin delisin Olmaz ki böyle çarpılmaz ki çıldırmışsın sanki valla sen delisin delisin Ne olmuş ki ben gördüysen onu ömründe ilk gördüğün erkek o mu? aman sus sus duymasınlar sesini göğsümden koparıp atarım seni lay lay lay lay delisin delisin delisin delisin Bu kaçıncı sevgi belki 45-50 ben bildim bileli valla sen...
  5. Londra'ya Türk başkan

Londra'ya Türk başkan

Londra Belediye Başkanlığı seçimini Ali Kemal'in torunu Boris Johnson kazandı. İngiltere’de yerel seçimler muhalefetteki Muhafazakar Parti’nin büyük zaferiyle sonuçlandı. Başbakan Gordon Brown’ın İşçi Partisi son 40 yılın en önemli bozgununa uğradı. Londra Belediye Başkanlığı da Osmanlı torunu Boris Johnson’un oldu Yıllarca İngiltere siyasetinin son yıllarına damgasını vuran Tony Blair’in...

Sayfayı Paylaş