1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Son Sözüm

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yalanların önce masum geliyordu bana Senden kopmamak için katlandım bunlara

Yeminler ettin aldatmadım diye
    Gözüm görene dek inandım her şeyine

Rüzgarın ardından güneş açar
    Kasırga biter yağmur başlar
    Yalan yalan

Son damlaydı bu yeter beni bırak şimdi
    Haksızsın beni kaybettin
    Git git sana son sözüm son sözüm

Gülşen - Son Sözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

gülşen sözde ayrılık gülşen gülşen sözde ayrılık, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar Gülşen'in "Sözde Ayrılık" adını verdiği, 2011 yeni albümün şarkı sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Ben senin o değişmeyen kaderin Ay yanıyor baştan aşağı her yerim Bildiğin o malum günahlara yine girelim, girelim Kalktım geldim, yok yollar uzun Yok sen...
  2. Gülşen Sözde Ayrılık klibi

Gülşen Sözde Ayrılık klibi

gülşen, 2011, sıngle, şarkıları, sözde ayrılık, sözde ayrılık klibi, yeni klibi, sözde ayrılık klip, dahası burada arkadaşlar Gülşen'in 27 Temmuz Çarşamba günü müzik marketlerinde satışa sunluacak olan yeni sıngle'ı Sözde Ayrılık için, klip çeti Melek'lerim:) Yönetmenliğini Nihat Odabaşı’nın, konsept danışmanlığını Ceyda Balaban’ın üstlendiği klipte Gülşen’e iki Hollandalı oyuncu eşlik...
  3. Gülşen İstanbul şarkısı sözü

Gülşen İstanbul şarkısı sözü

Gülşen İstanbul şarkısı sözü selam millet Gülşen İstanbul şarkısı sözlerini istiyorum sizden ama acil olursa sevinirim akşama cevaba bakacam
  4. Gülşen Kardan Adama Şarkısının Sözleri 2013

Gülşen Kardan Adama Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Gülşen Kardan Adama Şarkısının Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Gülşen'in kısa bir süre önce piyasaya çıkardığı Beni Durdursan mı albümünden Kardan Adam şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Gülşen Kardan Adam Şarkı Sözü Sen bana aklı ver Allah’ım bende esamesi yok Doğru olabilir mi gördüklerim bi malumatım yok Geliyorum demedin sen de...
  5. Gülşen 2015-Yıkım Kararı Şarkı Sözleri

Gülşen 2015-Yıkım Kararı Şarkı Sözleri

Gülşen Yıkım Kararı Şarkı Sözleri Yıkım kararı almışsın bu evlerde durulmaz Ne varsa yok saymışsın şimdi üstelemek olmaz Göstermem ben üzüldüğümü ah içimi görsen Anlamıyor laftan kalbim bir izah etsen Yalan mıydı tövbeler Seviyor görünmeler Beni de bu erken sevinmeler yaktı Mühim bir neden olmasaydı vazgeçmezdim her şeyden Korkuyor musun sende bu çılgın sessizliğimden Göstermem ben...

Sayfayı Paylaş