1. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gülümse anne

Konu, 'Videolar' kısmında AZRA tarafından paylaşıldı.

konu telif hakkı içerdiğinden tarafımca editlenmiştir
    edit by ecelin

gülümse anne konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GÜlÜmse

GÜlÜmse

Düşman tarafından tutsak alınmıştım. Bulunduğum hücre kapkaranlıktı. Gösterilen kötü muamele ve kötü bakışlardan ertesi gün idam edileceğimi anlamıştım. Evet öldürüleceğimden kesinlikle emindim artık... Bu durum beni aşırı derecede asabî yaptı, çıldıracak gibi idim. Gözlerinden kaçan bir sigara bulabilirim amacıyla ceplerimi karıştırıyordum... Bir tane bulmuştum sonunda. Ama hiç...
  2. Murat Başaran - Gülümse Anne

Murat Başaran - Gülümse Anne

gülümse anne notaları gülümse annem notaları Akşam olur hasret büyür dağ olur Bu dağlarda kurşun atsan çığ olur Sen oğlunu geri dönmez say annem Ben ölünce belki vatan sağ olur Belki dağlar duman duman savrulur Belki sesim çığlık çığlık duyulur Belki yavrun bir tabuta koyulur Üzülme annem Bir yangın ki ciğer ciğer kavrulur Bir yangın ki kardeş kardeş vurulur Belki kalbim bir bayrağa kan...
  3. Gül

Gül

(Rosa / Damaszener Rose / Hundsrose / Rose / Damask rose / Dorgrose herbrose / Rosaceae / Rosier) Mayis-haziran aylari arasinda, pembe, beyazimsi, sari, kirmizi renkli çiçekler açan, güzel kokulu çok senelik, çalimsi ve dikenli bir bitki. Gövdeleri silindir biçimli, yesilimsi, esmer renkli, çok dalli ve dallar sik dikenlidir. Dikenlerin uçlari kivrik ve genellikle kirmizi renktedir. Yapraklar...
  4. Güle güle gülün

Güle güle gülün

Mekanın güzel melekleri gülmek size yakışıyor...Hadi bakalım gülmeye hazır mısınız?:huhe:

Sayfayı Paylaş