1. Misafir

Misafir Forum Okuru

gün yüzü görmemiş avatarlar

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gün yüzü görmemiş nickler gün yüzü görmemiş küfürlü sözler sözler küfürler

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: gün yüzü görmemiş avatarlar

en alttaki melke varya bayıldım ona:)
    emeğine sağlık canım

gün yüzü görmemiş avatarlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çatalhöyük duvar resimleri gün yüzüne çıkıyor

Çatalhöyük duvar resimleri gün yüzüne çıkıyor

Çatalhöyük duvar resimleri gün yüzüne çıkıyor Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nin deposundaki 96 Çatalhöyük duvar resmi, nükleer tekniklerle analiz edilerek teşhirdeki yerini alacak. ANKARA - Çalışmanın ilk aşamasında, resimler üzerinde iki çeşit kırmızı boya olduğu ortaya çıktı. Analizle, o dönemin teknolojisi ve sosyal yaşamının da daha fazla aydınlanabileceği bildirildi... Kültür ve...
  2. Ben Görmemişim Pardon

Ben Görmemişim Pardon

Adım Yasemin Izmirden Tekrar Merhabalar:)
  3. Böyle su tasarrufuda görmemiştim:)

Böyle su tasarrufuda görmemiştim:)

KÜRESEL ISINMADAN DOLAYI SU TASARRUFU ÖNLEMLERİ 1.Su böreği ve sulu köfteyi az tüketelim 2.Gidenin arkasından su dökmeyelim 3.Kızlara ve erkeklere sulanmayalım 4.Sulu boya diil kuru boya kullanalım 5.Meyve suyu diil,posasını tüketelim 6.Kimseyle aramızdan su sızdırmayalım 7.Çok yürüyüp ayaklarımıza kara sular indirmeyelim 8.Kimseyi bi kaşık...
  4. Aysel Gürel'in gün yüzüne çıkmamış şarkıları

Aysel Gürel'in gün yüzüne çıkmamış şarkıları

aysel gürel şarkıları aysel gürel şarkı sözleri aysel gürel şarkı sandığı müjde ar haberleri burada arkadaşlar. Türk Pop'ununa can katan öncü isimlerinden Aysel Gürel 5 yıl önce hayatını kaybetmişti. Türk Pop'una bir çok şarkı kazandıran Aysel Gürel, ölümünden sonra kızı Müjde Ar tarafından gün yüzüne çıkmamış şarkıları bir sandığa doldu Melek'lerim. Eski gazete kenarlarına, peçetelerin...

Sayfayı Paylaş