Etiketler:
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Güneşe Çıkamıyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>

Sarıbudak ailesinin büyük dramı. Sanki bilim kurgu filmlerinde görülecek türden bir hastalığa yakalanmışlar.
    Baba-kız hastalıkları nedeniyle güneş ışığına çıkamıyorlar. Işın gördüklerinde vücutları korkunç bir hal alıyor.

Konya'nın Ereğli ilcesine bağlı Zengen beldesinde yaşayan Sarıbudak ailesi, genetik olarak metabolızmaları DNA onarım enzimlerinden yoksun olduğu için, ışınları vucutlarında tümör oluşumuna yol açması nedeniyle güneşe hasret yaşıyor.

Baba Ali Osman Sarıbudak (50) ile kızı Serap tedavi sürecinin bir gereğı olarak her yıl 3-4 kez ameliyat oluyor.

Hastalık yüzünden bır gözünü kaybeden Serap Sarıbudak ve ailesi görünümleri nedenıyle toplum içinde sıkıntı yaşıyorlar.
    < Konu Resmi..>

internethaber

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Güneşe Çıkamıyor
    Allah yardımcıları olsun,acil şifalar versin..Çok zor bir hastalık..

Güneşe Çıkamıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güneş

Güneş

Güneş dünyadan gözüken en parlak yıldızdır. Güneş dünyaya hayat veren güç olduğu için astrolojide yaratıcı olarak yorumlanır. Güneş, yıldız olduğu için genellikle doğum haritasının yönetici gücü olarak alınır. Bir yıldız haritasında Güneş'in bulunduğu burç, harita sahibinin kişiliğini ve bu kişiliği nasıl belirttiğini gösterir. Bütün insanlar değilse bile pek çoğu doğduğu zaman Güneş'in...
  2. Yataktan çıkamıyor musunuz

Yataktan çıkamıyor musunuz

Psikolog Işın Akı, yataktan çıkamamanın nedenleri ve çıkmanın kolay yöntemlerini anlattı. Yatakta uzun kalışın aslında kararsız, programsız, net olmayan bir ruh halinin simgesi olduğunun altını çizen Akı, "Burada önemli olan bu tercümeyi yapabilmek, beyni sorunların çözümü doğrultusunda çalıştırabilmektir. Uykunun kalitesi daima uyunan süreden daha önemli. Pek çok kişi uzun süre...
  3. Türkiye'de Emekliler Şehir Dışına Çıkamıyor

Türkiye'de Emekliler Şehir Dışına Çıkamıyor

Türkiye İşçi Emeklileri Derneğinin (TİED) yaptığı bir araştırmaya göre, emekliler yaşadıkları kentin dışına çıkamıyor. Dernek, aralarında İstanbul, Bursa, Kocaeli, İzmir, Zonguldak, Karabük, Ankara, Konya, Antalya, Mersin, Gaziantep, Sivas, Trabzon, Rize, Malatya, Şanlıurfa, Diyarbakır, Erzurum, Iğdır ve Van'ın bulunduğu 47 ilde 4 bin 362 emeklinin katılımıyla “Türkiye Emekli Profili...
  4. Facebook zaman tünelinden çıkamıyorum

Facebook zaman tünelinden çıkamıyorum

ARkadaşlarım bir türlü face zaman tünelinden çıkamıyorum bilgisi olan var mı nasıl çıkabilirim bu zaman tünelinden ?
  5. zaman tünelinden çıkamıyorum

zaman tünelinden çıkamıyorum

tıklıyorum linke ama o menü açılmıyo sol yanda boş bi kutucuk var no apps fouanda yazmıyo ne yapmalıyım ?

Sayfayı Paylaş