Etiketler:
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Güneşi Gördüm geyikleri

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. japonum

japonum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Güneşi Gördüm geyikleri

hehehe çok komik olmuş teşekkürler:D

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Güneşi Gördüm geyikleri

:hhh: çok hoştu canım saol emeğine sağlık

Güneşi Gördüm geyikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. geyik

geyik

Kadının geyik görmesi çok sevimli ve güzel evlada, Geyik ve yavrusu mala, borçtan kurtulmaya, bekar için evlenmeye, Başının geyik başı olduğunu görmek reis ve yöneticiliğe delalet eder.Geyik görmek, çok güzel bir rüya olarak yorumlanır. Genç bir erkek görmüşse, kendisini mutlu edecek bir maceraya atılacağını; memur ise terfi edeceğini; genç bir kız için arzularının gerçekleşeceğine işarettir....
  2. Güneşi gördüm filminin çekimlerine başlanıyor!

Güneşi gördüm filminin çekimlerine başlanıyor!

Yönetmen olarak ilk sinema filmi "Beyaz Melek" ile izlenme rekorları kıran Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi "Güneşi Gördüm"ün çekimlerine, 22 Eylülde başlanacak. Yapımcılığını Murat Tokat'ın üstlendiği, çeşitli sosyal kategorideki çocukların dramını anlatacak filmde, 6 çocuk üzerinden yola çıkılarak zorda kalan milyonlarca çocuğun sessiz çığlıklarına kulak veriliyor....
  3. Güneşi Gördüm

Güneşi Gördüm

2007 çektiği Beyaz Melek filmi ile yaşlı insanların dramlarını gözler önüne sererek büyük takdir toplayan türkücü Mahsun Kırmızıgül'ün, Güneydoğu'daki terör sorunun farklı bir açıdan ele alan yeni filmi Güneşi Gördüm daha şimdiden çok tartışılacak. TERÖR SORUNUNA ÇOMAK SOKUYOR Çekimleri, İstanbul, Kars, Danimarka ve Norveç'te yapılan "Güneşi Gördüm" filminin fragmanı...
  4. Güneşi Gördüm Film Müzikleri 2009

Güneşi Gördüm Film Müzikleri 2009

SANATÇI ADI: - ALBÜM ADI: Güneşi Gördüm Film Müzikleri ALBÜM YILI: 2009 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 01- Güneşi Gördüm Diye 02- Nefes 03- Berfin 04- Ölüm Çiçeği 05- Ayrılık 06- Ahmet Asker 07- Ölüm 08- Kekliğim (Kevimın) 09- Makina 10- İki Kardeş 11- Kovalama 12- Kaçakçılar 13- Havar Hastane 14- Aile ve Dram 15- Fotoğraf 16- Güneşin Doğuşu 17- Martı 18- Yurt 19- Köprü 20- Adak 21- Göç...

Sayfayı Paylaş