Etiketler:
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

güneşi gördüm:):):

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

güneşi gördüm:):): konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güneşi gördüm filminin çekimlerine başlanıyor!

Güneşi gördüm filminin çekimlerine başlanıyor!

Yönetmen olarak ilk sinema filmi "Beyaz Melek" ile izlenme rekorları kıran Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi "Güneşi Gördüm"ün çekimlerine, 22 Eylülde başlanacak. Yapımcılığını Murat Tokat'ın üstlendiği, çeşitli sosyal kategorideki çocukların dramını anlatacak filmde, 6 çocuk üzerinden yola çıkılarak zorda kalan milyonlarca çocuğun sessiz çığlıklarına kulak veriliyor....
  2. Güneşi Gördüm

Güneşi Gördüm

2007 çektiği Beyaz Melek filmi ile yaşlı insanların dramlarını gözler önüne sererek büyük takdir toplayan türkücü Mahsun Kırmızıgül'ün, Güneydoğu'daki terör sorunun farklı bir açıdan ele alan yeni filmi Güneşi Gördüm daha şimdiden çok tartışılacak. TERÖR SORUNUNA ÇOMAK SOKUYOR Çekimleri, İstanbul, Kars, Danimarka ve Norveç'te yapılan "Güneşi Gördüm" filminin fragmanı...
  3. Mahsun Kırmızıgül filmi 'Güneşi Gördüm' hakkında konuştu

Mahsun Kırmızıgül filmi 'Güneşi Gördüm' hakkında konuştu

güneşi gördüm süresi mahsun filmleri güneşi gördüm çekim yeri 'Beyaz Melek' filmini vize sınavı, 'Güneşi Gördüm' filmini ise final sınavı olarak tanımlayan Mahsun Kırmızıgül ağır konuştu: Beklenen gün gelecekse çekilen acı kutsaldır! Şimdi zaman Beyaz Melek'teki yönetmenlik başarıma tesadüf diyenlerin utanacağı zamandır! .. 77 bin nüfuslu Kars, geçtiğimiz günlerde hem 'Deli Deli Olma'...
  4. Güneşi Gördüm Filmi mahsun kırmızıgül yapıtı

Güneşi Gördüm Filmi mahsun kırmızıgül yapıtı

İzleyin, izlettirin, izlesinler :) Toplumsal bir yarada bu denli parmak basılır, şiirsel bir tatda ancak bu kadar güzel anlatılır diyor izleyenler... Türküçülüğünü pek beğenmediğim bir adam Mahsun Kırmızıgül. Ama bu oranda yaptığı filmleri büyük keyifle izliyorum. Bu kadar güzel olur ancak Güneşi Gördüm Filmi... Emek veren zaman harcayan ve oynayan tüm oyuncuları tek tek tebrik ediyorum......
  5. Güneşi Gördüm Film Müzikleri 2009

Güneşi Gördüm Film Müzikleri 2009

SANATÇI ADI: - ALBÜM ADI: Güneşi Gördüm Film Müzikleri ALBÜM YILI: 2009 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 01- Güneşi Gördüm Diye 02- Nefes 03- Berfin 04- Ölüm Çiçeği 05- Ayrılık 06- Ahmet Asker 07- Ölüm 08- Kekliğim (Kevimın) 09- Makina 10- İki Kardeş 11- Kovalama 12- Kaçakçılar 13- Havar Hastane 14- Aile ve Dram 15- Fotoğraf 16- Güneşin Doğuşu 17- Martı 18- Yurt 19- Köprü 20- Adak 21- Göç...

Sayfayı Paylaş