GünümüZ mAsaLLarı NasıL OLurDu:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zülfü Livaneli - Gün olur

Zülfü Livaneli - Gün olur

Gün olur alır başımı giderim Denizden yeni çıkmış ağların kokusunda.. Şu ada senin,bu ada benim Yelkovan kuşlarının peşi sıra.. Gün olur başıma kadar güneş Gün olur başıma kadar mavi Gün olur deli gibi... Gün olur alır başımı giderim Denizden yeni çıkmış ağların kokusunda.. Şu ada senin,bu ada benim Yelkovan kuşlarının peşi sıra.. Gün olur başıma kadar güneş Gün olur başıma kadar mavi Gün...
  2. Harika bir gün nasıl olur?

Harika bir gün nasıl olur?

mükemmel bir gün benim için mükemmel bir gün nasıl olmalı nasıl olur oluşur nedir Kadın için harika gün 08:45 - Sabah onun öpücükleriyle uyanmak 09:00 - Tartıya çıkıp 1 kilo verdiğini görmek 09:30 - Hafif bir kahvaltı 11:00 - Güneş banyosu 12:30 - En iyi arkadaşıyla bir cafede yemek 13:45 - Alışveriş 14:00 - Cilt bakımı, masaj, güzellik uykusu 15:30 - Mum ışığında yemek ve dans 22:00 -...
  3. Yerleşme kanaması nasıl olur kaç gün sürer yaa

Yerleşme kanaması nasıl olur kaç gün sürer yaa

Selam kızlar bende 3 günden bu yana alt karnımda şişlik var ve adetime de 7 gün gibi bir süre var belim ağrıyor baksı var. Artı şişmeler oldu sanki yüzükler parmaklarımı sıkıyor gibi. Göğüslerimdede acayip şişlikler söz konusu. Çok korkuyorum :S
  4. Masala Çayı Nasıl Hazırlanır?

Masala Çayı Nasıl Hazırlanır?

masala çayı nedir,masala çayı neye iyi gelir,masala çayının faydaları,masala çayının yararları,masala çayı hakkında bilgiler Masala çayı aslında “Hint çayı” anlamına gelmektedir ve bir çay veya bitki türü değil, çeşitli baharatların, çayların ve sütün kullanıldığı Hindistan’a özgü bir çay tarifidir. Diğer adları “chai” ve “Masala Chai”dir. Kısaca “Hint usulü çay” diyebiliriz. Hindistan’da...

Sayfayı Paylaş