Gutto tüy dökücü

Gutto tüy dökücü
gutto tüy dökücü nora tüy dökücü gutto forum azaltıcı krem azaltıcı
Gutto tüy dökücünün, geçmişten bugüne kadar, istenmeyen tüylere ağrısız , iğnesiz kullanımı ile orta doğuda ve uzak doğuda kadınların ve erkeklerin gözbebeği haline gelmiş bir üründür.

Yeni doğmuş bebeklerin koltuk altı ve diğer bölgelerine sürülerek ileride tüylenmememesine yardımcı olan Gutto karınca yumurtası kremi, yetişkinlerin düzenli kullanmasıyla da istenmeyen tüylerin giderilmesine yardımcı olur.

Tüylü olan bölge klasik yöntemlere (ağda, cımbız, epilasyon vs.) tüylerden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası kremini tüylerden temizlenen bölgeye elinizle masaj yaparak sürün. Bu işlemi 4-5 gece yatmadan önce yapmanız ilk seans için yeterli olacaktır. İlk seans sonrasında tüylerinizin belirgin bir şekilde azaldığını fark edeceksiniz. İlerleyen aylarda aynı yöntemle işleme devam edilir. 4-6 seans(takriben 4-6 ay) sonrasında tüylerinizin azalmasına yardımcı olur
 
patroniçe

patroniçe

Yeni Üye
Üye
Cevap: Gutto tüy dökücü

:h015:selam arkadaşlar gutto karınca yumurtası kremini kullanıp memnun olmayan yok diyebilirim önce ben aldım sonra kardeşim annem sonra komşular kızları anneleri yani herkes birbirine tavsiye etti ve herkes te çok memnun kaldı ben kurtuldum sayılır artık tüylerden 3 ay ağda yapmadım vede rahatsız da olmadım yani hem ucuz hem de çok basit bir yöntem 14 yaşında kızımda kullanıyor onda daha çabuk etki gösterdi .benim 3 seansta aldığım sonucu o ilkinde aldı diyebilirim herkese tüysüz günler:laugh:
 
Üst