Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Güvenli ve estetik bir çözüm

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Güvenli ve estetik bir çözüm Mimari çözümlerde yaygın olarak tercih edilen, estetik ve dekoratif bir malzeme olan cam Deselam tarafından yapılan özgün bir çalışma ile mimari çözümlere alternatif bir tasarım imkanı sunuyor.

  Güvenli cam grubunda yer alan lamine cam, Bahatlar İnşaat tarafından yeniden tasarlandı. Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Bahatlar İnşaat, kurmuş olduğu entegre lamine cam tesisi ile yapı sektörüne yeni bir nefes kazandırdı.

  Güvenli ve estetik bir çözüm: Deselam
  Desenli Lamine Cam, güvenlik ve estetiği birleştiriyor. Zor kırılan, kırıldığında dağılmayan ve böylece yaralanma riskini düşüren Deselam, dekorasyona uyumu ile oldukça geniş kullanım alanına sahip. Camın gözeneksiz yapısı sayesinde son derece hijyenik.

  İleri teknolojiyle üretilen Deselam, neme ve ısıya dayanıklı olması nedeni ile dekorasyonda karşılaşılabilen pek çok sorunu ortadan kaldırıyor. Desen filmlerinin iç katmanlarda yer alması nedeni ile desenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı mümkün değil. Opak, yarı şeffaf ve şeffaf olarak üretilebilen desenler sayesinde istenilen her dekorasyona uygulanabiliyor.

  Ürün, elliyi aşkın desen sayısı ile ahşap, taş ve metal görünümlü dekorasyon malzemeleri ve diğer yapı elemanlarının tamamlayıcı bir öğesi oldu. Deselam’ın dekorasyona uyum kabiliyeti kişisel ve kurumsal tasarımların Deselam’a motif olarak uygulanabilmesini sağlıyor.

  Deselam, geniş bir kullanım alanı ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Ev mobilyasında, gardrop, mutfak, banyo tezgahlarına, masa, sehpa ve hatta aksesuarlara kadar, ofis tasarımlarında ise masa, sehpa ve salon mobilyalarına, dolap kapağı, iç bölme sistemlerine, kapı, zemin ve duvar döşemelerinden tanıtıcı panolara kadar her yerde uygulanabiliyor.

  Geniş desen alternatifi ve özel desen tasarımları sayesinde hayal gücünün Deselam’a yansıması sağlanıyor.

  Deselam’da güvenlik
  Güvenli cam sıralamasında ilk sırada yer alan lamine cam, Deselam estetiği ile kullanıcının güvenlik kaygılarını geride bırakıyor. Zor kırılıyor. Kırıldığında dağılmıyor ve yaralanma riski son derece düşük. Yüzeyindeki gözeneksiz yapısı sayesinde bakteri barındırmıyor. Son derece hijyenik ve temizliği kolay. Neme dayanıklı olması nedeni ile genel temizlik kimyasalları ile temizlenebiliyor. Doğal bir malzeme olması sebebi ile radyoaktif madde içermiyor.

  Avrupa Birliği Ülkeleri’nin lamine cam kullanımındaki artışı ve kullanıma teşviği, gelecekte Türkiye’de de konut ve ofis uygulamalarında cam standartlarının lamine cama dönüşeceğinin habercisi. de müzik sistemine bağlayabilirsiniz. Ses kalitesi yüksek olan bu hoparlörler müziği odaya yayarken müziğin ritmiyle kafasını sallıyor ve misafirleri havaya sokuyor.


   
Güvenli ve estetik bir çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Güneş Lekelerine Estetik Çözüm

  Güneş Lekelerine Estetik Çözüm

  güneş lekelerine çözüm güneş lekeleri doğal çözüm vücut lekelerine yüzdeki yüzdeki lekelere Solar keratozlar: Kronik olarak güneşe maruz kalan vücudun açık olanlarında gelişen premalign (kanser öncüsü) lezyonlardır. Ciltte kırmızımtırak bir zemin üzerinde sert ve pul pul olmuş bir yüzey gösterir. Uzun bir süre tedavi edilmeden bırakılırsa % 10-20’si yassı hücreli kansere dönüşür. Bununla...
 2. Tasarım ve estetik bir arada

  Tasarım ve estetik bir arada

  Dünyaca ünlü tasarımcılar Pininfarina, Lucci ve Orlandini Snaidero ile Türk Mutfaklarında. En keyifli sohbetlerimizi yaptığımız, hayatımızı ‘tatlandırdığımız’ mutfaklarımız, estetik yanıyla güçlü Snaidero ile değerini arttırıyor. Mutfakların yaşamımızdaki önemi artıkça işlevselliğin yanı sıra tasarım yanı da önem kazanmaya başladı. Avrupa’da mutfak sektörünün bir numaralı...
 3. Estetik ve işlevsellik bir arada

  Estetik ve işlevsellik bir arada

  Estetik ve işlevsellik bir arada Arzum Fiamma Ekmek Kızartma Makinesi kahvaltı sofralarında şıklık ve işlevi birarada sunuyor... Küçük ev aletlerinin lider markalarından Arzum’un ekmek kızartma makinesi Fiamma şık ve işlevsel tasarımıyla dikkat çekiyor. 5 kademeli ısı ayar düğmesi, tek taraflı kızartma, yeniden ısıtma ve buz çözme gibi üstün özelliklerini estetik tasarımıyla mutfaklara...
 4. İlginç ve bir o kadar da Estetik Yataklar

  İlginç ve bir o kadar da Estetik Yataklar

  Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
 5. Kabe güvenli bir yermi?

  Kabe güvenli bir yermi?

  bir ayette kabenin güvenli emniyetli bir yer olduğu bildiriliyor. Fakat kabe bir çok kez yıkılmış sel baskınına maruz kalmıştır ayrıca savaşta zarar görmüştür bu durum ayetle çelişmiyomu?

Sayfayı Paylaş