güzel avatarlar ne diyim:))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BENDE GELDİM güzel paylaşımlar dilerim

BENDE GELDİM güzel paylaşımlar dilerim

güzel paylaşımlar en güzel paylaşımlar facebook için facebook bir tebessüm et gül kalbin acısa da kalbin kırıksa da kara bulutlar kaplamış olsada göğü korkularından hüzünlerinden sıyrıl tebessüm et.................merhaba melekler mekanının melekleri ben yeniyim aranızda banada yer varmı ? umarım hayata hep mutlu gözlerle bakmayı başarırız.aranızda olmaktan mutluyum.:peace:
  2. Dile benden ne dilersen

Dile benden ne dilersen

Kadının biri Maldivlerde bir kumsalda yürürken ayağı eski bir lambaya takılmış, kadın lambayı kumların içinden çıkarmış, ovalamış lambayı. Lambadan cin çıkmış. Kadın hemen Üç hakkım var değil mi? diye sormuş. Tamam, tamam. Beni lambadan kurtardın vs vs vs. .. ama yüksek enflasyon, iç piyasadaki daralma , üçüncü dünya ülkelerindeki düşük maaş oranları ve Güney Asya'daki Tsunami...
  3. En güzel mavili avatarlar

En güzel mavili avatarlar

mavili avatarlar En güzel mavi mavinin büyülü o huzur veren rengi avatarlara yansımış.Maviyi benim gibi tüm sevenlere gelsin mavili avatarlar:)
  4. " Aşk nedir " diye soranlara

" Aşk nedir " diye soranlara

Aşk tamamiyle böyle birşey olsa gerek...Helal olsun teyzeme bu yaşta bile aşkının peşinden gitmiş :tik: Konya'nın Seydişehir ilçesinde emekli maaşı kuyruğunda tanıştığı adama aşık olan 80 yaşındaki kadın, evden kaçarak sevdiği adamın evine yerleşti. Durumu öğrenen oğlu ise kalp krizi geçirdi. Seydişehir ilçesi Kavak köyünde ikamet eden 80 yaşında 3 çocuk annesi Gülsüm Arslan, ölen...

Sayfayı Paylaş