Güzel sarışını nıcole kıdman’a eski eşi tom cruıse’den büyük jest!.. Ne mi?..

esena

esena

Aktif Üye
Üye
Güzel sarışını nıcole kıdman’a eski eşi tom cruıse’den büyük jest!.. Ne mi?..
P { margin: 0px; }
Geçtiğimiz gün dünyaya bir kız çocuğu getiren Hollywood’un güzel oyuncusu Nicole Kidman’a eski eşi Tom Cruise’den büyük jest…

Bir dönemin gözde çiftlerinden olan Nicole ve Tom yıllar sonra ayrılmıy ve kendi yollarını çizmişlerdi. Tom Cruise, Katie Holmes’le dünyaevine girerken Nicole de Keith Urban’la hayatını birleştirmişti.

Nicole’nin doğumuna çok sevinen Tom Cruise bu sevincini eski eşine bir oda dolusu çiçek göndererek paylaştı.

sule

sule

Yeni Üye
Üye
Cevap: Güzel sarışını nıcole kıdman’a eski eşi tom cruıse’den büyük jest!.. Ne mi?..

vay bee ................bizim neyimiz eksik bilmiyom.............12 senedir birak cicegi dal bile gormedim ben,,,,,,,,,,,,:cry_smile:

aSqimSin

aSqimSin

Yeni Üye
Üye
Cevap: Güzel sarışını nıcole kıdman’a eski eşi tom cruıse’den büyük jest!.. Ne mi?..

Nicole Kidman yaaa:D süper bir kadın 10 numara hastayım valla:D:D
Tom'a aferin sonuçta 2 çocuğu var o kadından.. keşke boşanmasalardı çok yakışıyolardı ama anlaşamamşlar hala birbirlerine saygıları var bence çok güzel birşey:) Allah herkese böyle eş, dost nasib eylesin..

İzmirella

İzmirella

Yeni Üye
Üye

vayy bee aşka bakkk...

ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк

Yeni Üye
Üye

teşekkürler

göknur

göknur

Yeni Üye
Üye

peh ben kocamdan ayrilicam baskasiyla evlenicem bide cocuk doguracam ,eski kocamda bana cicek yollayacak.Günahini bile vermez be .tom cruisedeki asalete bak