1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Hacer - Serseri Yankısı

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Firari bir aşkın koynunda Gidip geliyorum Serseri yankısında
    Seni arıyorum

Kayboluyorum bazen
    Korkuyorum kendimden
    Ellerimde ellerini
    Yüzümde ararken

Kırmızı bir gül içinde
    Sevip sevmiyorum
    Serseri yankısında
    Seni anıyorum

Sevemiyorum bazen
    Kaçıyorum kendimden
    Gözlerimde gözlerini
    Bende yakalarken

Hacer - Serseri Yankısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hacer - Biri Biri

Hacer - Biri Biri

Yazarsan yerini, belli değil Kaçırsan elini, mühim değil Gözlerin çok uzak, benim değil Ayrıyız, umrumda değil İzin vermez, sönmez aşk Yarına kalmaz ayrılık Yapmaz, naz olmazsa olmaz Seni beni bağlar biraz Bizi bizi dağlar kiraz Uzaktan biri biri seni seviyor Zaman akıp gidiyor Yanlış hep mi beni buluyor Hiç şansım gülmüyor
  2. Hacer - Erkekler

Hacer - Erkekler

Aramızda aşk vardı Sen hep uzaklarda kaldın Birisi varken böyle İkincisi niye? Erkekler ah erkekler Aşk trafiğindeler Bir gün bir yerde patlarsa teker Size kadınlar güler Sensiz olamam derken Gittin bu kadar erken Anladık ikincisi varken Üçüncüsü niye? Erkekler ah erkekler Aşk trafiğindeler Bir gün bir yerde patlarsa teker Size kadınlar güler Eremedin muradına oh ya Yakalandın bak...
  3. Hacer - Nerdesin

Hacer - Nerdesin

hacer nerdesin bbg hacer nerdesin bbg şarkıları krem Bunca yıl yolunu gözledim Bir gün bile bana gelmedin Ayrılığı sen istedin Sensizliği bana öğrettin Nerdesin gelmedin Ellerin ellerim Gözlerin gözlerim Yüreğin yüreğim Canım benim Şimdi ben çok uzaklarda Sense hala benim aklımda Umutlarım yarınlarda Çaresiz bıraktın beni aşkımla Kimlesin gelmedin
  4. Hacer - Kapılarım Açık

Hacer - Kapılarım Açık

Güller sofrasında dudaklar Dökülmüş üzerime Tenim dirense de güz yağmurlarına Seninleyim dinle Islak bir şarkı bende Yasak bir aşk içimde Güz yağmurlarında ıpıslağım Kapılarım açık bekliyorum Güller sofrasında bakışlar Açılmış yüreğime Tenim dirense de güz yağmurlarına Bekliyorum söyle
  5. yaşamın yankısı....

yaşamın yankısı....

Bir adam ve oğlu ormanda yürüyüş yapıyorlarmış. Birden çocuk ayağı takılıp düşüyor ve cani yanıp 'AHHHHH' diye bağırıyor. İleride bir dağın tepesinden 'AHHHHH' diye bir ses duyuyor ve şaşırıyor. Merak ediyor ve - ''Sen kimsin?'' diye bağırıyor. Aldığı cevap 'Sen kimsin?' oluyor. Aldığı cevaba kızıp - ''Sen bir korkaksın!'' diye tekrar bağırıyor. Dağdan gelen ses 'Sen bir korkaksın!' diye...

Sayfayı Paylaş