hadi aldık giydik diyelim eee nasıl yürüyecez:))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Kime Kin Ettinde Giydin Alları

Yıldız Tilbe - Kime Kin Ettinde Giydin Alları

kime kin ettin de giydin alları yakın iken ırak ettin yolları çok mihnetle yetirdiğin gülleri vardın gittin bir soysuza yoldurdun sen beni topla da kuşağın kuşan ayrılır mı senin sevdana düşen safa geldin diye sarıp sarmaşan niçin benden muhabbeti kaldırdın. senin gönlün olsa beni aradın zülüflerin tel tel eer tarardın eğer gene ayrılmaksa muradın niçin beni ateşlere yandırdın....
  2. Altın :D Hadi bakaLım Kıvrak zekaLarı göreLim!!

Altın :D Hadi bakaLım Kıvrak zekaLarı göreLim!!

Bir işçi sizin için yedi gün boyunca çalışacak, Siz de hergün ücret olarak bir külçe altının yedide birini vereceksiniz. Külçeyi sadece 2 yerinden kırarak bunu nasıl yapabilirsiniz |işçi her gün iş bitince hakkı olan altını alacak| Cvplar BekLeniyorr!! Kolay gelsin!!! Cvp vermeden önce cvbını tekrar oku derim
  3. Diyelim ki et pişirirken ateş alev aldı?

Diyelim ki et pişirirken ateş alev aldı?

Et pişirirken ateş alev alırsa, ateşe biraz tuz ekerek bu alevi söndürebilirsiniz
  4. Giyim Tarzınız Nasıl...

Giyim Tarzınız Nasıl...

Spor mu klasik mi giyinirsiniz? Tarzınız ne söyleyin bakalım melekler... Benim genelde spor ama bazen klasik giyinmek de isterim ama spor giyinmek daha çok hoşuma gidiyo peki ya sizin...:)
  5. Cumhuriyetten önce giyim nasıldı

Cumhuriyetten önce giyim nasıldı

Cumhuriyetten önce giyim kuşam nasıldı hakkında bu yazımızda detaylı bilgiler bulabilirsiniz. Cumhuriyetten Öncesi Giyim Kuşamı Osmanlı devri kadınlarının kıyafetleri sokak ve ev içi giyimi olarak ayrılıyordu. 16.yüzyıl başlarından itibaren kadınlar sokak kıyafeti olarak ferace, yaşmak ve peçeyi kullandılar. Kışın yünlü, yazın ipekli kumaşlardan yapılan feraceler kolları ve bedeni bol, önden...

Sayfayı Paylaş