1. Mirmiga

  Mirmiga Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  854
  Beğenilen Mesajlar:
  10
  Ödül Puanları:
  0

  Hadi Canlandırın şu ilişkiyi

  Konu, 'Kadınca' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

  İlişkinizde sıkıntıları engellemek ve keyifli bir beraberlik yaşamak istiyorsanız işte size tüyolar. Mantıklı olun:

  İlk denemelerden itibaren hemen başarıya ulaşmayı istemek veya her şeye bir son vermekle tehdit etmek, şımarık çocuklara özgü bir tutumdur. Sizi pek de uzağa götürmez. Demir döve döve demirci olunur, demirci dükkanını satın alarak değil!

  Mizah duygusu:

  Eğer ciddi olmak, birçok konuda olgunluğun, onaylanmanın ve verilen sözlerin bir teminatıysa ilişki, aşk ve cinsellik de yaşamın daha eğlenceli bir boyutunu mutlulukla kabul eder.Kahkahalar, maskaralıklar ve neşe üzerimizdeki gerginliği atmamıza, karanlık düşüncelerimizden kurtulmamıza ve biraz geride durarak kendimize uzaktan bakmamıza olanak tanır.

  Oyun oyundur:

  Çocukları gözlemleyin ve taklit edin. Bir oyun kötü sonuçlar doğuracağına, herhangi bir şekilde partnerinizi inciteceğine dair sinyaller verdiğinde veya tatsız bir hal aldığında oyunu hemen durdurun ve başka bir şeyle meşgul olun.

  Harekete geçin:

  Öfkelendiğimizde, korktuğumuzda ya da kendimizi tehlikede hissettiğimizde bizi yönlendiren başlıca tutumlar, tıpkı arenadaki boğa gibi hareket etmemize neden olur: Ağacı ormandan ayırt etmemizi sağlayacak olan mesafeyi göz önünde bulundurmaksızın, duygularımızı ayaklandıran sinyale doğru bodoslama dalarız! Aşk hayatımızın başlıca aktörleri olan bizler, reaktörlerimiz bizi paramparça etmeden önce onları kapasak neler kazanırız aslında!

  Güven duyun:

  İçinde yaşadığımız kültür bizi çoğu zaman yalnızca yolunda gitmeyen şeyleri hatırlamaya, bardağın yarısının dolu olduğunu değil de diğer yarısının boş olduğunu görmeye ve sadece hatalarımızın ve yetersizliklerimizin farkına varmaya iter. Kişiliğimizin güzel, parlak, sevilmeye değer yönlerini görmeyiz. Bu tutum kendimize olan güvenimizi sarsar ve dolayısıyla, başkalarından korkmamıza neden olur. Kendimizi olayları başka şekilde görmek üzere yeniden programlayabiliriz, zira içimizdeki potansiyel hayal bile edemeyeceğimiz kadar büyüktür; bundan hiç şüpheniz olmasın!

  İlk anın keyfi:

  Her yeni aşk deneyimi duygular açısından oldukça zengindir ve büyülü bir boyut barındırır: Birbirimize hem ilişkimiz hem de birbirimiz için bir şeyler yapma fırsatını vermemizi sağlar.

  Şefkat ve nezaket:

  Bu iki kelimenin, esinledikleri tutumlar ve eylemlerden çok ya alaycı gülümsemelere ya da küçümseyici yorumlara neden olmaları oldukça şaşırtıcıdır. Bu kelimelere neden yeniden güç kazandırmayalım?

  Hatayı kabullenin:

  Partnerinize ve kendinize karşı şefkatli olun. Hatalarınızı dramatize etmekten vazgeçin. Onlar sizin en iyi müttefiklerinizdir. Her şeyin göreli olduğunu aklınızdan çıkarmayın.
   
Hadi Canlandırın şu ilişkiyi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 20 adımda cildinizi canlandırın

  20 adımda cildinizi canlandırın

  Her zaman genç kalmak, parlak ve pürüzsüz cilde sahip olmak her kadının hayali… Çevre kirliliği, stres, genetik faktörler ise cildinizin en büyük düşmanları.. İşte cildinizi bu gibi zararlardan korumanıza, canlı ve parlak cilde sahip olmanıza yardımcı olacak 20 öneri! 1. Genel yüz temizliğinde kullanılan maskelerden peeling etkisen sahip olanlar, bu sayede ölü hücreleri ortadan kaldırarak,...
 2. ilişkinizi canlandırın!!!!

  ilişkinizi canlandırın!!!!

  ilişkinizi canlandırın ilişkiyi canlandırmak için ilişkiyi canlandırmak İlişkinizin uzun soluklu olmasını istiyorsanız tansiyonu yüksek tutmalısınız. Başarılı ilişkilerin sırrı tartışmalarda olduğu gibi oyunlarda da dozu kaçırmamaktır.:) Uzun süren ilişkilerde, uyumlu çiftler oldukları için başarıya ulaşmış oldukları düşünüldüğü gibi, bunların azınlıkta olduğu da bilinmelidir. Uzun soluklu...
 3. banyonuzu aksesuarlarla canlandırın

  banyonuzu aksesuarlarla canlandırın

  soğuk ve mat bir görüntü banyonun doğasında var ama bunu değiştirmek bizim elimizde banyo malzemelerini daha dekoratif secerek baslayabiliriz işe yada banyomuza daha çok eşya koymak bile boslugu dolduracagından soğukluğuda gidermeye yardımcı olacaktır şimdi sizler için yardımcı birkaç aksesuar buyrun.............
 4. Ayaklarınızı Canlandırın!

  Ayaklarınızı Canlandırın!

  Kış kapımızda! Kapalı ayakkabılar giymeye başladık. Gün boyunca havasız kalan ayaklarımızın artık daha fazla bakıma ihtiyacı var. Ayaklarınızı canlandıracak bakım önerileriyle yere sağlam basabilirsiniz. Masaj Yapın! Ayaklarda bulunan 70binden fazla sinir ucu beyne direkt olarak bağlıdır. Uzun süre ayakta kaldığınızda kendinizi yorgun hissetmenizin sebeplerinden biri de budur. Ayağına masaj...
 5. Aşkınızı canlandırın

  Aşkınızı canlandırın

  Kızlar aşkınızı canladırmak için taze fikirler artık burada :D İHTİRASLI ÖPÜŞÜN! Dudaklarımız parmak uçlarımızdan 100 kat daha hassastır. Öpüşmek; endorfin, dopamin ve feniletilamin çikolatada da bulunan bir çeşit kimyasal gibi seks hormonlarının salgılanmasını sağlar. Bu hormonlar haz duygusunu tetikler ve aranızda güçlü duygusal bir bağ oluşmasını sağlar. GÖZLERİNİN İÇİNE BAKIN Ama...

Sayfayı Paylaş