Hadi dürüstçe itiraf edelimmi?

handanca

Daimi Üye
Üye
Hadi dürüstçe itiraf edelimmi?
annemi eşmi Paylaşalım bakalım AİLEMİ? , EŞMİ? (sevgili, erkek arkadaş vs.)
sizce kim kaç adım önde.

Benim kendi fikrim Ailem açık arayla ÖNDE:hmm:
hele kafam bozukki. Kolay kolayda öne geçemez.

Güler

Yeni Üye
Üye
Cevap: Hadi dürüstçe itiraf edelimmi?
zor bir soru handanca ama benim icin esim daha önemli, neden, biz 7 kiz kardesiz ve herbirimiz ayri yerde ayri dünyada ve kendi derdinde.
anneme ve babama gelince, annem benim icin cok cok degerli cok zor sartlarda büyüttü bizleri, garip annecigim benim, annemi ve esimi bir derecede tutuyorum. babami severim ama söyle bi düsününce, hep dayak yedik hep aci cektik babamin yüzünden, simdi ise evlendikten sonra kocalarimizi begenmiyor...ve kiskaniyor.

handanca

Daimi Üye
Üye
arkadaşlar nedense ben hep ailem dersiniz sandım. çocuk yapmadım belki çok farklı bi duygudur. ama ailem benim için çok farklı. yetişme ortamına bağlanabiliyor demekki. aileden sıkıntı görünce eş önede oluyor belki.

TÜLSÜ35

Yeni Üye
Üye
ilk sıra tabiki ailemin onlar getirdi beni dünyaya.ailem sayesinde evlendim önce allah sonra eşim sayesinde pırlanta gibi iki evlada sahip oldum varın siz karar verin öncelik sırası kimin

esena

Aktif Üye
Üye
şimdi söle deyim önce ailem olmasaydı dünyada yoktum sonra eşim olmasaydı oğlum olmazdı valla öle bişe hepsi birbirine girer ayırt edemem ama annem daha ön planda

Hadi İnşallah Film Konusu hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Çocuklara A harfi sesi nasıl öğretilir hadi öğrenelim Çocuklara A harfi sesi nasıl öğretilir hadi öğrenelim
Anasınıfı ortamı en esnek haliyle güzeldir. Esneklik var oldukça özgün etkinlikler ortaya çıkarmak daha da kolay bir hal alıyor. Bugünlerde çocuklara ses çalıştırması yaptırmayı planlıyorum sevgili meleklermekanı takipçilerim. Ses eğitimi...
Egitim 0
Kişi sevdiğiyle beraberdir hadisini aşıklara uyarlamak doğrumu? Kişi sevdiğiyle beraberdir hadisini aşıklara uyarlamak doğrumu?
Kişi sevdiği ile beraberdir hadisi, Allah için birbirini seven dostluklar için kullanılır. Yani bu dünyada birbirlerini Allah için seven dostlar, ahirette makamları farklı da olsa birbirleri ile beraber olmalarına mani olmadığını ifade etmek için...
Tüm İslami Bilgiler 0
Cilt tipiniz hangisi hadi öğrenin Cilt tipiniz hangisi hadi öğrenin
Özellikler: Alın, burun, çene bölgelerini kapsayan T bölgesi oldukça yağlı, göz çevresi ve yanaklar ise çok kuru olur. Zaman zaman cildinizde gerginlik hissedebilirsiniz. Öneriler Sabah yüzünüzü yıkadıktan sonra T bölgenize temizleyici...
Güzellik ve Bakım Önerileri 0
ne yemek yapsam hadi fikir verin ne yemek yapsam hadi fikir verin
selam hanımlar hafta sonu eşimin arkadaşları ve eşleri bize yemeğe gelecek bizimle birlikte üç aile olmuş olacaz. Aslında çevremde gayet iyi yemek yapan marifetli bir bayan olarak tanınırım ama ne bilim işte ilk kez gelecekler ilk kez böyle yemek...
Bunları Biliyor musunuz ? 3
Hadi İnşallah Film Konusu Hadi İnşallah Film Konusu
hadi inşallah film konusu,hadi inşallah film oyuncuları,hadi inşallah film özeti,hadi inşallah film kadrosu,hadi inşallah filmi hakkında 45642 PuCCa, hayatının 4 senesini Ankara'da geçirir ama o koca sene boyunca...
Sinema & Tiyatro 0