hadii kızlarr az benide şımartınnn .. ihtıyacım varr

hadii kızlarr az benide şımartınnn .. ihtıyacım varr
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize ulasabilirsiniz.
Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Cevap: hadii kızlarr az benide şımartınnn .. ihtıyacım varr
Seni çok seviyorum arkadaşım DOSTUM :)))

Kuşlar gibi uçmayı, balıklar gibi yüzmeyi öğrendik ama basit bir sanatı unuttuk. İNSAN gibi YAŞAMAYI biliyor musun BU HAFTA DÜNYA DOSTLAR HAFTASI bu mesajı sevdiğin doslarına gönder eğer BEN de SEN in Yakın arkadaşınsam dostunsam banada yolla Bunu arkadaşlarına gönder bakalım kaç Cvp gelecek eğer 7 den fazlaysa çookkk sevilen birisisin demektir.

Dostluk Sabah öperek uyandırmaktır...

Aynı dala tutunmaktır kimi zaman

aynı bisikleti sürmektir. Ayağınız yetişmese bile...

Dans etmektir kolkala...

küçük hediyeler almaktır...

ve Kimi zaman aynı kalbi paylaşmaktır..

Öpmektir onu doyasıya

Ve bunu söyleyebilmektir
'Dostlugun en büyük Armağan Bana'

NuRoVSkİ

Yeni Üye
Üye
kız yisin seni sevgılın..gıtte senı sevgılın ppuufc ppuuff lasın..yazık burda surunuon..saka sakaaaaaaa..yerım seni...ya sen nıye pos poslanma ıhtıyacı duydun bu heycanla.nesenle.adrenalınle...senı kader arkadasın yesın yesın:D:D:D

M

Monera

Forum Okuru
Cevap: hadii kızlarr az benide şımartınnn .. ihtıyacım varr Canııımm bnm izmirlim yağlanmakmı istemişş çok çok öptüm bitanem,yeterki sen yağlanmak iste bi koşu ayçiçek yağı alıp geliyomm:D:hug::ar4fd::humble:

Bu çiçeklerinn heepsi sana:kiss::a050:

Bakk çikolatanda benden:D

:melek::melek::melek:

angell cıımmm ayçiçekk olmaz ucuza kaçarr :) zeytinyagı fındık yagıııı falan olsunn olmuskennn :zuha:

teşekkür ederimm canlarım beniimmm

tuqqce

Daimi Üye
Üye
Benim sarışın Prensesim pohpohlanmak mı istermişşş...Seniiiiii çokkkkkkk seviyorum çünküü hep yanımdasın..her derdimi seninle paylaşabiliyorum..iyi kalpli bitanecik dostumsun benim..

Son düzenleme:
ay kızlarr pek hoşuma gittii burası arada ugrarım buraya..
tavsiye ederim sizede..

tuçemm bende seni çokk seviyorumm iyki varsınn...

angell yağ aldıysann gel hemenn ihtiyacım varr .. denizden geldim soyuluyoo heryanımm .. bi yaglarsan geçer belkii :)

hadii:) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kızlarr ikinci çizgi silik hamilemiyim Kızlarr ikinci çizgi silik hamilemiyim
ya acil yardım edin kızlar. Benim adetim cok düzensiz yumurtlama günlerimi bılmıyorum ve eşimle ilişkiye gireli 10 gün falan oldu ben ıdrar testi yaptım dün ikinci çizgi silik bugün daha bir silik cıktı sızce hamile olabılır mıyım? Kan tahlılı...
Bilmedikleriniz 1
Fenerliler hadii 1907ye kadar sayalim. Fenerliler hadii 1907ye kadar sayalim.
Haydii Kanaryalilar 19o7 Kadar sayalim ;)
Melek Oyunları 149
hadiii bebişlerimizi anlatalım hadiii bebişlerimizi anlatalım
benim dünyalar tatlısı 6 altı aylık ecrinim var çok tatlı ama biraz mız mız çok sevildiğinden herhalde sizin bebişleriniz kaç aylık :emzirme:
Hamilelik Anılarınız 12
Şirinler Köyüne Bİr Şirin Ekleyelim Hadii Şirinler Köyüne Bİr Şirin Ekleyelim Hadii
Yeni bir oyun oynuyalım melişler oyun çok güzel bizde kendi şirinler köyümüzü kuruyoruz içine bir tane şirinde biz ekliyoruz bakalım nasıl şirinler ekliceksiniz eee lafı fazla uzatmayalım başlayalım.. Köyün ilk...
Geyik Oyunlar 17
hadii:) hadii:)
hepimizin ıyı yada kötü bır sürü anısı olmustur mutlaka hadi anılarımızı paylasalım basımızdan gecen komık olayları paylasalım
Burası benim köşem... 21