Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

HAdisenin doğum günü sürprizi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hadise doğum günü o ses türkiye hadise doğum günü süprizi haberleri burada arkadaşlar. Tıpkı Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması gibi popüler olan O Ses Türkiye yarışmasında Juri üyesi Hadise'ye doğum günü süprizi yapıldı Melek'lerim. Diğer jurü üyelerinin "iyi ki doğdun" şarkısı ile gözleri dolan Hadise doğum günü süprizine karşı koymasadı ve göz yaşlarını salı verdi Melek'lerim.

“O Ses Türkiye”nin jüri koltuğunda oturan Hadise, doğum gününde programın kulisinde renkli bir sürprizle karşılaştı.

Program ekibi, ünlü şarkıcı için güllerle süslü bir pasta hazırlattı. Pasta, Hadise’nin odasının kapısına bırakıldı. Yarışma ekibi de kapının önünde toplandı. Kapıdan çıkar çıkmaz karşısında pastayı ve ekip arkadaşlarını gören Hadise çok duygulandı. Gözyaşlarına hakim olamayan şarkıcı, arkadaşlarının “İyi ki doğdun” şarkısı eşliğinde pastasının mumlarını üfledi.

HAdisenin doğum günü sürprizi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum günü msjları

doğum günü msjları

küçük iskender doğum günü sözleri küçük iskender doğum günü babaya mesajları baba mesajları şiiri 365 sayfalık bir öykü daha başlıyor, Her güne bir yaprak sakla, Her yaprağa bir öykü sığdır mutluluk de adına. NICE GUZEL OYKULER SENIN OLSUN. IYI KI DOGDUN Dilerim yeni yaşında mutlulukların en...
  2. eşimin doğum günü için değişik sürprizler arıyorum

eşimin doğum günü için değişik sürprizler arıyorum

eşime doğum günü mesajı değişik doğum günü kutlamaları eşime sürprizi eşine mesajları süprizleri önerileri 23 ekimde eşimin doğum günü... o günü çok değişik ve unutamayacağı bir gün olarak hazırlamak istiyorum... sürprizleri eşimde bende çok severiz.. artık yapacak sürpriz kalmadı. akıl verin bana nolurrr... :(
  3. Doğum günü konuşmaları...

Doğum günü konuşmaları...

doğum günü konuşmaları doğum günü konuşması gününde ne söylenir dogum gunu konusmasi dogum gunu konusması Söylenen: Sana layık değil ama... Anlamı: Dünyanın parasını verdik, sen de unutmazsın inşallah... Söylenen: Ne zahmet ettin, hatırlaman yeterdi... Anlamı: Biz de sana almıştık... Ne var acaba içinde... Söylenen: İyi ki doğdun, iyi ki varsın... Anlamı: Varsın ama bize bir faydan yok......
  4. Aşure günü gerçekleşmiş olan çok önemli hadiseler

Aşure günü gerçekleşmiş olan çok önemli hadiseler

Aşure günü gerçekleşmiş çok önemli bazı olaylar hakkında kısa kısa bilgiler kızlar... -İbrahim A.S. aşure günü doğdu, nemrut'un ateşinden de aşure günü kurtarıldı. -Musa A.S. firavunun elinden aşure günü kurtarıldı, firavun aşure günü boğuldu. -ALLAH'u Teâlâ C.C., İdris A.S. Peygamberi aşure günü 4. kat semaya kaldırdı. -ALLAH'u Teâlâ C.C., Eyyüb A.S. hastalıklarına aşure günü şifa...
  5. doğum günü mesajaları

doğum günü mesajaları

sevgiliye en güzel doğum günü mesajları resimleri....

Sayfayı Paylaş