haftanın günlerine göre şans çağır

sevgice

Yeni Üye
Üye
haftanın günlerine göre şans çağır
şans duası şans duaları getiren şeyler için dua getiren dualar şans kapılarının açılması için dua şans açılması için ne yapılır etkili dualar melek kadınlar kulübü forum'da
Haftanin Günlerine Göre şans çağirimi

Pazartesi
: Pazartesi günü kırmızı renkli bir ayakkabı(kadınlar için) büyük şans getirir.Erkeklerin pazartesi günü şans getiren rengi ise yeşildir.Yeşil renkli bir kravat yardımcı olur.Başka kıyafetler de iş görür.Pazartesi gününün şanslı sayısı 3'tür ve sabah kalktığınızda üç kez TOOT RAMİ TOOT derseniz o gün size şans kapıları daha açık olur.

Salı: Salı günü,haftanın en şanssız günlerinden biridir ve genellikle herkesin talihi ters gider.Bugün olabildiğince az risk alın ve şans ile ilgili işlere fazla bulaşmayın.Ama ille de yapacaksanız,salı günün şans getiren rengi SİYAH'tır ve küçük parmağınızın tırnağına küçük bir parça siyah oje sürmek sizi rahatlatır.Salı günü sabah uyandığınızda yedi kez aynaya karşı yüksek sesle DEMİON diye seslenmeniz sizi şans çarklarına biraz daha yaklaştırır.

Çarşamba: Şans kapılarının en yüksek olduğu zamandır ve çarkı felek çarşamba günleri çok açık olur. Şans ile ilgili her ne yapacaksanız çarşamba gününü tercih etmeniz iyi olur. Çarşamba günü Turkuaz renkler size yardımcı olur. Mümkünse üzerinizdeki bütün elbise ve takıların rengi Turkuaz olsun. Çarşamba gününün uğurlu sihirsel kelimesi LİNKELİ'dir. Ve dua okur gibi bu kelimeyi tekrar etmeniz bahtınızı açık tutar.

Perşembe: Dikkat edin, Perşembe günleri özellikle kadınlar için çok büyük ödüller vardır. Sanki kadınlara ait bir özel büyü günü imiş gibi bütün her şey onlar için çalışır. O gün, şans ve hayırlı kısmet günüdür. Perşembe günü, gün boyunca toprak rengi kıyafetler giyin. Ayakkabılarınız da aynı renk olsun ya da büyünün daha etkili olmasını istiyorsanız, meşe rengi olan deri ayakkabı giyin. Karartılmış, gümüş rengi takılar da şansınızı arttırır. Özellikle antik desenli takılar takın. Perşembe gününün tılsımlı kelimesi AHMAR'dır ve gün boyunca bu kelimeyi içinizden ekrar edin durun. Şans kapıları size açık kalacaktır.

Cuma: Cuma SU günüdür ve şans kapıları SU ile alakalı yerlere akar. Bu gün suyla fazla haşır neşir olun. Özellikle, deniz, göl, dere gibi yerlerin yakınlarında bulunun. Çok su için, elinizi çok yıkayın. Gün boyu SU ile temasınızı koparmayın. Kıyafetlerinizin rengi de açık olsun. Su rengi, beyaz, beyaza açık sarıya, çok açık maviye yakın renkli elbiseler giyin. Günün tılsımlı kelimesi ABBİR'dir ve gün boyu bu kelimeyi içinizden tekrar edin.Şans kapıları size açık olacaktır.

Cumartesi: İşte ateşin gücünü gösterdiği gün. Bu gün her şey ateş ile alakalıdır. Sizin de ateşe yakın olmanız şansınızı arttıracaktır. Ateş renkli kıyafetler giyin. Kırmızı, sarı tonlarını iç içe kullanın. Pırıl pırıl, dikkat çekici elbiseler ve ateş rengi ayakkabılar giyin. Takılarınızda da aynı renkler olsun. Sabah uyandığınızda üç kibrit çöpünü yakın ve sönene kadar ateşe bakın. Bakarken FEİRİ kelimesini söyleyin. Gün boyu aynı kelimeyi içinizden tekrar edin. Cumartesi günü size özellikle ateşli aşık bulma yolunda büyük şans kapıları açacaktır.

Pazar: Pazar günü, havanın günüdür ve o gün çarkı felek sadece kendine çok yakın olanlara şans kapılarını açar. Ona yakın olmak için, gül kurusu renkleri olan elbiseler giyin. Çok açık yeşil renler de iş görür. Ama, ayakkabılarınız mutlaka beyaz renkli olmalıdır. Ya da ayakkabınızda beyaz renk de olmalıdır. Pazar günü havaya yakın olmak için, açık alanlarda, parklarda, bahçelerde olmaya dikkat edin. Hava ile ne kadar yoğun temas içinde olursanız, şansa o kadar yakın olursunuz. Günün tılsımlı kelimesi ARREO'dur ve gün boyunca bu kelimeyi içinizden tekrar edin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: haftanın günlerine göre şans çağır

bencede denemeli yawwwwwwwwww:pai:

pazar günü öenmli kararlar almam. önemli konuşmalarda yapmam. umarım bu günün fobisini atarım üstümden sağol canım.:)

pazar günü öenmli kararlar almam. önemli konuşmalarda yapmam. umarım bu günün fobisini atarım üstümden sağol canım.:)
şekercim sanırım bu bir fobi değil çocukluktan gelen son gün dürtüsü yani en azından benim gözümde bilinçaltımıza atılarak depolanan sevmediklerimiz zamanla fobi etkisi yaratabiliyor. EVET ya hem neden pazar günü karar alma durumunda kalalım ki:p pazar tatildir beyni dinlendirmek lazım yoksa allahın günü mü bitti şeker

handanca bendede pazartesi günü fobisi var hiçbir önemli işimi pazartesi yapmamaya çalışırım pazartesi iş başı yapmam önemli konuşmalar yapmam daha birçok şey ogünü bir an önce geçsin isterim pazartesi yola çıkmam çıkan yakınlarımdanda bir an önce haber gelsin isterim birçok yakınımı pazartesi kaybettim pazartesi günü kötü haberler aldım en sonuncusuda erkek arkadaşımla pazartesi günü konuştuk ve bittii ben bir an aklımdan çıkmıştı pazartesi olduğu yoksa başka zaman arardım ben pazartesinin uğursuzluğuna çok inanırım en azından bende var uğursuzluğu bunu bi türlü atlatamadım

handanca bendede pazartesi günü fobisi var hiçbir önemli işimi pazartesi yapmamaya çalışırım pazartesi iş başı yapmam önemli konuşmalar yapmam daha birçok şey ogünü bir an önce geçsin isterim pazartesi yola çıkmam çıkan yakınlarımdanda bir an önce haber gelsin isterim birçok yakınımı pazartesi kaybettim pazartesi günü kötü haberler aldım en sonuncusuda erkek arkadaşımla pazartesi günü konuştuk ve bittii ben bir an aklımdan çıkmıştı pazartesi olduğu yoksa başka zaman arardım ben pazartesinin uğursuzluğuna çok inanırım en azından bende var uğursuzluğu bunu bi türlü atlatamadım

atalım takıntıları. Belkide tesadüftür. Çok düşünmeyelim yaa. O gün hep iyi düşünmeye yönlendirsene kendini bakalım bir değişiklik olacakmı. İyi enerji çağıralım yani.

bizim ailede de çarşamba gününe dikkat edilir..yola çıkmamaya bir işe başlamamaya gayret gösterilir.. ailemize iyi gelmediğini söylerdi büyüklerimiz deneyenler de haklı olduklarını söylerler..

Geri