1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.086
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Vazgeçen Ah

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir yalan ayirdi bizi yanindaki baska biri gözlerinden anliyorum
    seviyorsun belli!

Ayri kalamam ben asla
    yüregim dayanmaz buna
    gidersen hesap sorar
    yarinlarim sana!

Aci verir bana her seyin
    sonum olur inan gidisin
    birakirsan yok olurum
    parcalanir bedenim!

Aldatilmis duygularla
    karmasik oyunlarinla
    SAHTE bir dünya kurdun
    simdi sen bana!

Vazgecen ah ben degildim
    sonuna kadar da direndem
    yalan yanlis bu sevdayi
    senle yasadim tükendim!!!

Hakan Peker - Vazgeçen Ah konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zafer Peker - Ah Kahrolası

Zafer Peker - Ah Kahrolası

Kapım her çaldığında sen gelirsin sanırım Her akşam batan güneşle sensizliğe aglarım Ah kahrolası, ah sevdalım benim Bana neler ettin de ne oldu Gecelerde bulsam seni alsam koynuma Rüyalarda benimlesin şimdi uzaklarda Ağlayamam ağlasanda dönmem bir daha sana Yemin bozdum senin yüzünden Mutluluk çok yakında...
  2. Hakan Peker - Aşkın Kanunu

Hakan Peker - Aşkın Kanunu

hakan peker aşkın kanunu aşkın kanunu notaları hakan peker pekeraşkınkanunu Aşkın kanununu yazsam yeniden Kimi ümitleri yel alır gider Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el olur gider Boş yere bekleme geçen günleri Böyledir ne yazık ezelden beri Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el olur gider
  3. Hakan Peker - Alev Alev

Hakan Peker - Alev Alev

Pekala kabul ediyorum gitmene,izin veriyorum Son bu son diyorsun ama bu son değil biliyorum. Alıştık birbirimize,kıyamazsın sevgimize Darılıpta bir tek söze gidilir mi gidilir mi? Alıştık birbirimize ayıramazdı bizi kimse Verdiğin o sözler nerde niye gidiyorsun niye ? NAKARAT (X2) Aşkın yakacak göreceksin Sanma elde söneceksin Kalbin tutuşup yandığında Bana alev alev döneceksin
  4. Hakan Peker - Ah Hayat

Hakan Peker - Ah Hayat

Veda ettim artık Siyah ufuklara Yolum düştü senle Beyaz umutlara Neler oldu bana Neler oldu bilmem Sevmekten korkarken Kendimden geçtim ben Neler oldu bana Neler oldu bilmem Derinden bir yerden Yangınlar aldım ben Ah hayat ne hayat Sanki aşk kabahat Sevdim içim rahat Senle başka hayat
  5. Hakan Peker - Ağladım

Hakan Peker - Ağladım

Issız kapkaranlık bir gece Ben çılgın ben sana hasret Sensizlik sarmış sinsice Ben sana deli divane Ağladım yine sana ağladım gizlice Göz yaşlarım süzüldü sessizce Bir kor ateş düştü yüreğime Şimdi baş başa bak seninle Ben suskun ben sana hasret Bir yağmur yağan sessizce Bense rüzgarın peşinde

Sayfayı Paylaş