Hakki Bulut Un Oglu Kopruye Cikti..

M

Misafir

Forum Okuru
Hakki Bulut Un Oglu Kopruye Cikti..
hakkı bulutun şiirleri hakkı bulutun şarkıları eski şarkıları bulut parcaları Arabesk müziğin ünlü ismi Hakkı Bulut’un bir küsüp bir barıştığı oğlu Özbey Bulut, Boğaz Köprüsü’nden intihar etmek istedi. 2 saatte ikna edilen Bulut, eski sevgilisiyle babasını suçladı..
Hakkı Bulut'un Adana'nın Ceyhan ilçesinde inşaat malzemeleri satan oğlu Özbey Bulut (37) dün saat 03.30 sıralarında bir çorbacıya gitti. Buradan çıkışta Avrupa yakası yönünden Boğaziçi Köprüsü'ne giren Bulut, köprünün ortasında otomobilini durdurdu. Bulut, koşarak korkuluklara çıktı. Durumu fark eden köprü koruma polisleri, hemen olay yerine gelerek Özbey Bulut'u korkuluklardan inmesi için ikna etmeye çalıştı. Ancak alkollü olduğu gözlenen Bulut, tam 2 saat boyunca korkuluklarda asılı kaldı. Zaman zaman polislere çok zor anlar yaşatan Özbey Bulut, daha sonra bulunduğu yerden inmeye razı oldu. Polis merkezine götürülen Özbey Bulut, bunalımda olduğunu söyleyerek eski sevgilisi Serap Balantekin ile babası Hakkı Bulut'u suçladı. Özbey Bulut, "Babam servet içinde yüzerken ben sefalet içindeyim. Eski sevgilim Serap ve babamla yaşadığım sorunlar nedeniyle bunalıma girdim. Yine olsa aynı şeyi yaparım" dedi.

EVLATLIKTAN REDDETTİ Şarkıcı Hakkı Bulut ile oğlu Özbey Bulut arasında yaşanan sorunlar daha önce de televizyon programlarına taşınmış, Hakkı Bulut evlatlıktan reddettiği oğluyla yine televizyon programında barışmıştı. Özbey Bulut hakkında da geçtiğimiz yıl 2 yıl birlikte yaşadığı sekreter Serap Balantekin'i (25) cep telefonuyla tehdit edip işyerini silahla bastığı iddiasıyla dava açılmıştı.

Hakkı Bulut - Anlatamadim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Hakkı BULUT--Biyografisi.. Hakkı BULUT--Biyografisi..
03-02-1945 doğumlu olup. İlk okul 5’e kadar doğduğu köyde, ortaokul 1. sınıfı Tunceli, ortaokul 2. sınıfı Mazgirt daha sonra Adana’ya göçtü ve ortaokul 3. sınıfı Ceyhan’da bitirdi. Adana Erkek Lisesi mezunu daha sonra dışardan Adana...
YerLi sanatçı biyoqrafiLeri 0
Hakkı Bulut-Töreniz Batsın 2008 albüm tanıtımı Hakkı Bulut-Töreniz Batsın 2008 albüm tanıtımı
ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 01- Töreniz Batsın 02- Sensiz Geceler 03- Kara Kız 04-...
Yerli Albüm Tanıtımları 0
Hakkı Bulut - Ağır Gelir Hakkı Bulut - Ağır Gelir
hakı bulut AĞir Gelİr... AĞir Gelİr Dost Darbesİ AĞir Gelİr. DÜŞman Vursa , Tez SaĞalir , Dost Vurdu Mu AĞir Gelİr.... Zaman OlmuŞ Yar DemİŞsİn, Zaman GelmİŞ Can DemİŞsİn , Dost DemİŞ KardaŞ DemİŞsİn., İhanetİ AĞir Gelİr . .. Ah...rabİm...
G-H Harfli Şarkılar 0
Hakkı Bulut - Ağlama Küçüğüm Hakkı Bulut - Ağlama Küçüğüm
yağmurlu bir gündü gök yüzü kararmış yağmurların sesini hıçkırık sarmış belliki ilk defa sevmiş aldanmış o da benim gibi HÜSRANI TATMIŞ AĞLAMA KÜÇÜĞÜM HAYAT ZOR YOL UZUN BİR BİLSEN BU YOLDA NE ZALİMLER VAR BENİM DERDİM YANINDA DAĞDA BİRTEK...
G-H Harfli Şarkılar 0
Hakkı Bulut - Anlatamadim Hakkı Bulut - Anlatamadim
ben hic kimse icin oturup aglamadim aksamdan sabaha kadar ben hic kimse icim hickirmadim cöplukte kaldirimlarda soguk buz gibi taslara ve ben hic kimse icinde dusmedim nezaret hanelere vede girmedim kara kollara ama senin icin ama senin icin...
G-H Harfli Şarkılar 0